Kultura jest wspaniała!

Chyba każdy, kto ma w domu komputer co jakiś czas lubi sobie zagrać

Rzecz jasna nie ma w tym nic złego przy założeniu że będzie się to robić z rozsądkiem, a oprócz tego wybiera odpowiednie gry. Jeśli ktoś przesiaduje połowę dnia przy komputerze, zaniedbując szkołę czy obowiązki zawodowe, to jednak trochę przesadza z grami i powinien trochę przystopować. Ważny jest również wybór odpowiednich gier, szczególnie jeżeli chodzi o młodzież i dzieci.
gra
Na podstawie: flickr.com
Przykładowo gry towarzyskie, w które mogą grać całe rodziny, dzieci z dorosłymi, będą na pewno właściwe dla każdego. Oczywiście każdą z nowych gier należy sprawdzić, gdyż niekiedy się zdarza, że opis jest zbyt ogólny a sama gra wygląda zupełnie odmiennie niż wytwórca ją przedstawia, ale większość z towarzyskich gier można zalecić dla wszystkich. Jak jednak widzi się po niektórych tytułach, pilnować trzeba tego w co ich dzieci grają, gdyż wiele z nich przepełnionych być może brutalnością i przemocą, a niektórzy producenci nie zadają sobie trudu, aby je właściwie opisywać.
Wśród wielu gier, jakie co roku wydawane są przez liczne firmy pojawiają się tytuły, które zyskują światową sławę, i gra w nie miliony graczy na całym świecie. Z pewnością do takich gier zalicza się seria Angry Birds, w tym ostatnie propozycje z tej popularnej serii czyli gry rio - . W uwalnianie uroczych ptaszków codzienne się bawi wiele milionów
gra
Napisał: Blanca Stella Mejia
Na podstawie: http://www.flickr.com
graczy z wielu krajów, a największą ich zaletą jest fakt, że dostępne są na praktycznie wszystkie popularne sprzęty, czyli tablety, smartfony i komputery PC. Na komputerach stacjonarnych rekordy sprzedaży biła seria gier o simsach, także obecnie gry sims online cieszą się sporym zainteresowaniem wśród miłośników tego gatunku gier.

Dzięki temu, że gry te są uruchamiane z internetowych serwerów, to nie trzeba ich instalować na stacjonarnych komputerach, a w dowolnym miejscu można uruchomić przeglądarkę i rozpocząć granie. Rosnąca liczba zaczyna również pogrywać w gry spongebob (), również one mają zadatki na to, aby zostać przebojem internetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:27
Tagi: komputer, tablet, gra, rodzina, przeglądarka