Kultura jest wspaniała!

Co posiada wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

I wreszcie nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się nudna zima, nie musimy już codziennie rano przyoblekać grubych płaszczy, rękawiczek i nakryć głowy, w końcu dzień jest o wiele dłuższy, więc i można wyjść na dwór lub odpocząć na trawie do nocy. Ta przyjemna pora roku to również czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnich latach mamy ich w Polsce sporo.


Co istotne, są bardzo ciekawe. Każdy bywalec znajdzie coś dla siebie. Skończyły się czasy Sopotu i Opola, jedynych tak komercyjnych imprez, które – co by tu dużo nie mówić – skupiały w sobie zawsze to samo, trochę chały, trochę oczywistości, trochę utartych kawałków, które wszyscy od czasu do czasu sami nucimy… Nie zapominajmy, że jest jeszcze Przystanek Woodstock, bardzo dobra impreza, na której jednak z racji darmowego wejścia może znaleźć się każdy. Co to
tłumaczenie symultaniczne warszawa? A to nie oto chyba chodzi. Trzeba przyznać, fajnie jak impreza jest bezpłatna i że można poznać bardzo zróżnicowane towarzystwo jednakże ostatnio mamy wysyp płatnych festiwali na zagranicznym poziomie. To że są płatne powoduje, że nie ma na nich losowychjednostek, są zaś te, które przybywają na nie głównie dla muzyki zgodnej z ich upodobaniami.
koncert
Napisał: BL4CK_K1N6
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przyjeżdżaj na takie wydarzenia osoby z różnych stron. Pragną posłuchać swoje ulubione zespoły, a dodatkowo pobawić się dobrze. Organizatorzy starają się zapewnić najwyższy poziom, zarówno pod kątem muzyki, oraz wrażeń wzrokowych. Oświetlenie sceniczne czy scenografia eventowa jest stale na coraz wyższym poziomie, jest na tyle nieźle, iż bez problemu polskie festiwale dorównują tym zachodnim. Podobnie jest z nagłośnieniem.


Sprawdza się ono od długiego czasu, chociaż raz było lepiej, raz trochę gorzej, ale przecież zapewnienie idealnego nagłośnienia nie jest kwestią łatwą. Trzeba poznać się na konkretnejfirmie, żeby korzystać w przyszłości z jej usług. Bardzo często widzimy ogłoszenia wynajem nagłośnienia Warszawa, ale można tego typu usługi spotkać również w różnych innych, nawet małych miejscowościach.

Cieszące się zainteresowaniem znane letnie imprezy, to: Opene’er Festiwal w Gdyni, OFF Katowice, Orange Festiwal w Warszawie, Selektor Festiwal w Warszawie, Nowa Muzyka w Katowicach i mnóstwo mniejszych. Na każdym z nich przedstawiana jest inna muzyka, ale również jednocześnie każdy z festiwali trzyma konkurencyjny poziom już od bardzo długiego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:50
Tagi: festiwal, imprezy