Kultura jest wspaniała!

Czy gra na konsolę to odpowiedni pomysł na upominek na komunię?

Jednym z kluczowych momentów twojego malucha jest niewątpliwie data przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila wielkiej radości i niemałych doznań, jednak wielokrotnie nasz maluch nie do końca rozumie, jak przełomowy jest ten dzień. Przeżycia duchowe niejednokrotnie zasłania cała otoczka tej świętej i głębokiej chwili. Nasze dziecko ma świadomość, że w tym dniu zjawia się cała rodzina i serdeczni znajomi, mama przygotowuje wyjątkową kolacje, a co najważniejsze od każdego dostanie prezent, pieniężny lub tematyczny. Te ostatnie elementy na pewno biorą górę nad kwestiami duchowymi. Z jednej strony nie można nikogo obwiniać, naturalne jest, że mając 8-9 lat w głowie malucha góruje w szczególności zabawa. Zostając przy zagadnieniu przyjemności i podarunków należy przeanalizować co sprawi największą satysfakcję naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2
Napisał: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu w czasach, kiedy nie wszystkich było na wszystko stać, upominki wręczane z okazji opisywanej okoliczności były znacznie bardziej drogocenne i niepowtarzalne, ponieważ każdy maluch radował się, że dostał upragniony, długo wyczekiwany prezent.

grając na konsoli
Napisał: Marco Verch
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najpopularniejsze w poprzednich czasach były między innymi: rower, złoty medalik, magnetofon, deskorolka, ciekawa książka czy zegarek. Jednak z biegiem czasu preferencje dzieci się rozwinęły, a ich pragnienia i wiedza znacznie się powiększyły Dzisiaj już nie wystarczy drobny upominek lecz prezent najnowszej technologii. Ponoć obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnego rodzaju konsole do gier. Wiele osób, podchodzi do ich zakupu bardzo sceptycznie jednak najpierw warto się im wnikliwie przyjrzeć i poznać ich innowacyjną techniką. Wyodrębniamy dwa typy tych urządzeń. Dostępne są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera oraz konsole przenośne umożliwiające grę w różnorodnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy na przykład: Xbox one, Play Station 2, Play Station 3, Play Station Portable PSP. Pomimo wysokiej ceny posiadają wiele zalet. Przede wszystkim ich użytkowanie nie wymaga odpowiednich kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy. Następnym plusem jest to, że świetna zabawa możliwa jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu najbliższych przyjaciół. Jednak do wyrafinowanej zabawy niezbędne są właściwe gry, które dostępne są w sprzedaży w nieskończonej ilości. Dużym powodzeniem cieszą się gry strategiczne i przygodowe, takie jak: więcej, Call of Duty, Gear of War, Assassin’s Creed czy Battlefield. Ja osobiście lubię takie gry jak Grudziądz pro evolution soccer 2015 gra ps3.

Jest coś również dla osób, które uwielbiają się bać i chcą stać się głównym bohaterem horroru, dla takich jednostek idealnie sprawdzą się gry: Alma, Dead Island, Gothic oraz Deadly Premonition. Jednak konsole wykorzystać można również w celach zdrowotnych. To także znakomita zabawa dla osób, które bez wychodzenia z mieszkania chcą utrzymać idealną figurę. Wystarczy jedynie zakupić grę Your Shape:Fitness Evolved, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a świetna zabawa gwarantowana.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:50
Tagi: Batman, kinect, Battlefield, call of duty