Kultura jest wspaniała!

Doceńmy gry? - ponieważ są niesamowite

Tekstów dotyczących gier na konsole bez większego cienia wątpliwości każdy przeczytał w trakcie życia bardzo dużo. Jednakowoż tak idzie powiedzieć o praktycznie każdej dziedzinie naszego życia, która jest z nami od co najmniej dziesięciu lat.


Xbox One
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
No cóż, zbyt wiele odkrywczych przemyśleń dotyczących grania na konsoli i tak nie da rady napisać, ale jeśli kogoś interesują całkiem ciekawe wiadomości z niesamowitego świata gier, niech zapozna się z zawartością owego tekstu, a bez wątpienia nie będzie się skarżył, twierdził, że tylko zdołał spędzić czas. Bez paniki: autor tych wypocin doskonale zdołał poznać gry zręcznościowe PSP, symulacje oraz inne gatunki, zatem naprawdę nie jest swoistym nowicjuszem, który nie ma nawet minimalnej wiedzy odnośnie gier konsolowych. Miejmy małą nadzieję, że zawartość tekstu nie będzie za bardzo hermetyczna.

Wiadoma sprawa: to oczywiste, iż nie we wszystkich przypadkach należy wiedzieć chociażby jakie gry wyścigowe PSP są w tym momencie na topie. Cieszy, że spośród Polaków coraz rzadziej można zauważyć takie persony, które całkowicie nie zwykły się interesować graniem. Naturalnie nikt nie uważa, iż gierki są konieczne, są trochę bardziej ambitne formy spędzania czasu, ale przynajmniej nie starajmy się ich deprecjonować.

Bądź co bądź tylko całkowity ignorant stwierdzi, iż gracze tracą tylko na gierkach swoje życie. Sporo w takich twierdzeniach hipokryzji, bo przecież wiele osób, niby poddaje krytyce graczy, ale sami chociażby marnują sporo wolnego czasu na bezsensownym surfowaniu po Internecie. Fakty są takie, że dobrze zrobione produkty, przykładowo gry symulacyjne PSP, to z pewnością coś kapitalnego.

Mocno cieszy jeśli co najmniej jedna z tych osób, które były niezbyt pozytywnie nastawione do grania nareszcie da radę się jakoś tam przekonać. Oczywiście mamy prawo do swojego zdania, lecz czy przypadkiem nie jest tak, że przydałoby się mówić sensownie? Doceńmy na ten przykład gry strategiczne psp, bo jakby nie patrzeć dobra strategia daje konkretniejsze efekty umysłowe, niż powiedzmy brydż
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:32
Tagi: gracze, gry, konsole, gry strategiczne, gry na konsole, PSP