Kultura jest wspaniała!

Sprzęt a także praktyczne akcesoria do niego

Czasem dzieje się tak, że jeżeli decydujemy się na nabycie jakiegoś urządzenia, to jeszcze na dodatek należy do niego dokupić kilkanaście akcesoriów, które spowodują, że używanie z niego będzie prostsze oraz równocześnie, że będziemy go mogli używać w różnorakich miejscach. Przez to warto się natychmiast dowiedzieć, co jeszcze musimy nabyć, poza samą kamerą, czy laptopem.


kamera sportowa GoPro
Napisał: John Biehler
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kamera musi mieć odpowiednie zasilanie do nagrywania
Jeżeli chcemy posiadać pewność, że uda nam się nagrać wszelkie najważniejsze dla nas zdarzenia oraz momenty, to na pewno należy mieć świadomość, iż nasza kamera wciąż będzie posiadała pełne baterie. Przez to kiedy wychodzimy z nią z mieszkania, trzeba posiadać przy sobie takie coś jak Hi-Power Akumulator do kamery Sanyo Xacti VPC-HD1000 DKD002 (936636) (ceny w sieci). Jeżeli ten umieszczony w kamerze nam się rozładuje, to ciągle będziemy mogli go przemienić na kolejny, zupełnie naładowany i przygotowany do działania. Jeżeli natomiast chcemy zarejestrować naszą jazdę na nartach, lub niebezpieczny zjazd na rowerze z góry, to należy inwestować w kamerę GoPro Hero3 (Plus) Black Edition, którą bardzo prosto możemy przymocować do kasku oraz która jednocześnie jest tak wytrzymała, że nawet w czasie upadku nic złego się jej nie stanie.

Różne akcesoria do komputera też warto mieć
Jeśli pragniemy podpiąć swoją kartę SIM do komputera, tak aby szybko zrzucić z niej wszystkie fotki jakie się na niej znajdują, to bez wątpienia należy się zaopatrzyć w Adapter MicroSim, a więc odpowiednie urządzenie, do którego będziemy mieli szanse podpiąć naszą kartę oraz potem bez żadnego problemu będziemy mieli szanse ją podłączyć do laptopa, gdyż już nie będzie nazbyt mała. A jeżeli lubimy słuchać muzyki oraz nie uwielbiamy, gdy to słuchanie jest zakłócane przez inne dźwięki z zewnątrz, to bez wątpienia najlepiej zrobimy, kiedy okupimy się w słuchawki Jabra Halo 2, które ograniczą dopływ dźwięków z zewnątrz i utrzymują cały dźwięk przy naszych uszach.

Wybór jest tutaj naprawdę niesamowicie ogromny
Jak zauważamy wyborów jest naprawdę sporo i jeśli tylko wyłożymy odrobinę oszczędności, to może się okazać, że nasze urządzenia są jeszcze lepsze, niż to pierwotnie zakładaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:26
Tagi: kamery, kaski, Urządzenia, SIM