Kultura jest wspaniała!

Dostęp do dobrej muzy jest niemalże nieograniczony

Zapewne wszyscy fani muzyki są mocno wyczuleni nie tylko na dźwięki, lecz oczywiście także na zwykły obraz. A więc jeżeli ktoś przykładowo bardzo lubi Budkę Suflera czy GusGus, pragnie również zerknąć sobie na jakiś koncert - najlepiej ten na żywo, lecz trudno nie zauważyć, że w większości przypadków tego typu opcja nie istnieje.

Koncert
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Świetnie, iż stosunkowo łatwo o to by chociażby muzyka klasyczna i opera koncerty na dvd/blu-ray nareszcie zostały przez nas obejrzane. Choćby dlatego, że od 2005 roku działa na świecie Youtube, obecnie to produkt w koszyku Google...Sympatycznie, że całkowicie darmowo melomani mają możliwość popatrzeć na metal koncerty na dvd/blu-ray, etc (kupuj muzykę w najlepszej jakości: koncerty metalowe na dvd). To doskonale, że bardzo często typowy meloman wreszcie ma okazję wczuć się w fantastyczny klimat ubiegłych lat. Wiadoma sprawa: i tak niesamowicie ciężko poczuć tak niesamowity klimat jak na żywo, ale należy polubić co się ma, no innego rozwiązania tak naprawdę nie mamy. Ciężko tak naprawdę zakładać, iż na tym świecie istnieje jakakolwiek sprawiedliwość. Byłoby doskonale gdybyśmy każdego tygodnia jeździli na koncerty, ale to raczej niemożliwe.

Youtube to fajny serwis internetowy, niezwykła biblioteka wszelakich utworów, perełek o których zapewne nie usłyszelibyśmy, lecz bądź co bądź rock czy muzyka filmowa koncerty na dvd/blu-ray to sporo korzystniejsza możliwość. Doceńmy takową, a zapewne jeżeli mamy nieco bardziej wysublimowane upodobania, w żadnym razie nie będziemy żałować zakupu (przeżyj to po raz kolejny!: muzyka filmowa na płytach). A to chyba jasne, że DVD czy Blu-Ray są formatami, które oferują sporo dobitniejsze wrażenia, to oczywistość. Warto doceniać lepsze wrażenia, ponieważ naprawdę one dają wiele.

Wiadoma sprawa, jest mała wada: produkty takie jak kabaret i musical koncerty na dvd/blu-ray generalnie do za bardzo atrakcyjnych na pewno nie należą. Nie dziwi zatem piractwo wśród Polaków, które cechuje się na bardzo dużym poziomie. Skoro coś kosztuje za wiele, ludzie, którzy są nieco bardziej uświadomieni, ale na nieszczęście nie są bogaci, najzwyczajniej muszą rozglądać się za nielegalnymi rozwiązaniami. Jednak szukającym DVD i Blu-Ray trzeba zarekomendować przykładowo zajrzenie na aukcje, to godne zainteresowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:51
Tagi: muzyka, koncerty, musicale, metal