Kultura jest wspaniała!

Co nieco odnośnie konsoli typu Xbox One i kompatybilnych gier

Co kilka lat na rynku ukazują się coraz to nowe odsłony konsol, które dają jeszcze więcej możliwości dla miłośników gier, którzy będą chcieli na nich pograć. Już obecnie konsole to bardzo wydajny sprzęt, z silnymi procesorami graficznymi i dużą ilością pamięci, a każda nowa wersja jest jeszcze wydajniejsza i mocniejsza. Będzie to także dotyczyć ostatniej nowości firmy Microsoft, czyli konsoli Xbox one. Urządzenie to w założeniach miało być hitem, lecz z czasem okazało się, że sporo z zapowiadanych nowinek nie znajdzie się w jego obudowie.
zestaw Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak to, co zostało zainstalowane całkowicie wystarczy do tego, żeby stwierdzić, że obecnie ta konsola jest najbardziej wydajna ze wszystkich które są oferowane w sprzedaży. Dopracowana w każdym szczególe, z najnowszym, jeszcze lepszym kinectem jest niezwykle kuszącą propozycję dla wszystkich graczy. Obsługuje format blue-ray, więc nie powinno już być kłopotów ze zmianami płytek przy grach o większej pojemności, a najnowsza wersja znanego wszystkim systemu windows zagwarantuje wygodne użytkowanie i sterowanie całością konsoli.Halo na Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rzecz jasna największą zaletą takich konsol są gry, o oszałamiającej grafice. Pomimo tego że urządzenie jest nowe, to oferuje najpopularniejsze tytuły dla każdego gracza. Wielbiciele pistoletów z pewnością będą doceniać nowe gry fps xbox one, a pośród nich przeboje znane z komputerów stacjonarnych, a także gry akcji xbox one, z grafiką przypominającą dobre filmy. Dla miłośników rozrywki sportowej w sklepach są oferowane niejedne gry sportowe xbox one (zobacz: nadzwyczajne gry FPS na Xbox One), a największym ich plusem jest także to, że można w nie grać używając najnowszej wersji kinecta. Do niedawna jeszcze medycy twierdzili, że zbyt długie siedzenie przy komputerze ma zły wpływ na zdrowie oraz kondycję, lecz najnowsze dziecko Microsoft zmienia to wszystko.

Przy niejednej grze rzeczywiście się można sporo zmęczyć, i pomimo że takie granie nie może zastępować codziennej aktywności sportowej, to na zimowe wieczory taka konsola idealnie się nadaje. A w wolnych chwilach wielbiciele rozwiązywania zagadek i przygód zapewne włączą gry fabularne xbox one i na wiele godzin usiądą przy telewizyjnym ekranie. Różnorodność rodzajów gier na ten rodzaj konsoli jest tak duża, że każdy bez wyjątku gracz z pewnością wybierze coś dla siebie - np.: fajne gry fabularne na konsolę Xbox One.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:51
Tagi: model, konsola, blue-ray, Urządzenia, format, nowość, Granie