Kultura jest wspaniała!

Gry na konsolę bawią oraz nauczają

Wszyscy gracze lubią taki stan, w którym to są w 100% pochłonięci grą. Wiadoma kwestia: bardzo często może się zdarzyć nawet, że jakby nie patrzeć uciekamy przed realnymi problemami we właśnie świat gierek. Jednak jeżeli ktoś chce nam wmówić, iż w rankingu najpowszechniejszych rozrywek, które są pozbawione sensu akurat gry zajmują bardzo wysoką pozycję, mocno się myli.


gry wyścigi:http://www.wcograc.pl/gry=wyscigi
Ciężko w ogóle dłużej znieść gadanie tego typu osobnika! Gry są niesamowitą zabawą, mają dużo atutów. Tekstów traktujących o gierkach można przygotować multum, to jednoznacznie pokazuje, że w sumie nie można zakładać, iż w owym tekście zostaną pokazane dosłownie wszystkie informacje dotyczące gier - zapewne to jasne. Sympatycznie, że w ogóle istnieją te osoby, które bardziej interesują się grami, a więc nie jest ich wyłącznym celem tylko rozrywka, ale jakby nie patrzeć poszukują czegoś nieco więcej. Wyśmienita postawa, godna większej pochwały.

Pamiętajmy, iż przykładowo gry strzelanki (takie jak tutaj http://www.wcograc.pl/gry=strzelanka) są w stanie wyrobić w graczach lepszy refleks. Jakby nie patrzeć to jest tak, że istnieją bardziej skuteczne poprawiacze refleksu, wiadoma sprawa, ale ciężko nie dostrzec, iż często wiekowy gracz - no dzięki akurat strzelankom, zdołał wyrobić sobie porządny refleks! Pamiętać należy także to, iż wbrew pogłoskom gry nie powodujemy, że jesteśmy nerwowi.


Bo jest wręcz przeciwnie: a więc fajna gra sprawia, iż jesteśmy o wiele bardziej wyluzowanymi osobami. Zapamiętać należy, iż w przypadku gierek narosło dużo stereotypów, nieprawdziwych, to zapewne oczywiste. Gdy w grę bardziej wchodzą gry wyścigi, także nietrudno dojść do wniosku, że regularne jeżdżenie autem - na komputerze czy konsoli, może niejako wyrobić u nas zdrowe nawyki. Gierki są również cool dlatego, iż w sumie uczą nas języków obcych!
podczas grania
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli praktycznie wszystkie liczące się platformówki, gry wojenne (które możesz zobaczyć pod tym adresem) i pozostałe rodzaje są po angielsku, ciężko nie umieć przyswoić sobie co najmniej kilku słów. Jęz. angielski jest w szczególności prostszy do nauczenia jeżeli gramy w gry online, gdzie siłą rzeczy urzędowym językiem jest ten, który jest używany w UK, Stanach Zjednoczonych, prawie wszędzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:29
Tagi: gra, samochodem, języków obcych, gry strzelanki, komputerze