Kultura jest wspaniała!

Na jakiego typu sprzęcie obecnie najlepiej zagrać w gry?

Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś królują najróżniejsze rodzaje gier, a pograć naprawdę jest a czym. Praktycznie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy lub dotykowy smartfon, jakich możliwości obliczeniowe sporo zaczęły przewyższać komputery sprzed dekady. Już nawet tych niewielkich urządzeniach można zagrać w sporo przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, to znaczy tabletów.

logo Xbox
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tablety mają większy ekran, więc i wygoda gry powinien być na nich zdecydowanie większy. Całkiem duże monitory posiadają komputery PC, jeszcze kilka lat temu one właśnie królowały na rynku rozrywki elektronicznej. Lecz obecnie ich popularność znacznie się zmniejszyła, między innymi dlatego, że wielu miłośników grania zdecydowało się w którymś momencie kupić jakąś konsolę, na jakiej gry przygodowe xbox 360 działają tak samo wydajnie jak na tradycyjnych komputerach, a same konsole posiadają kilka zalet, które przyczyniły się do ich popularności. Gracze lubią je bardzo, podobnie jak gry sportowe xbox 360 tak więc rosnąca ich ilość zaczęła rezygnować z tradycyjnego komputera i zamienia woli go zamienić na szybką konsolę, na jakiej rzeczywiście się pogra (przykład: dobre gry sportowe na Xbox 360).

Konsole podłączane są do telewizorów, przez co dużo lepiej mogą one pełnić rolę rodzinnej rozrywki w porównaniu z tradycyjnymi komputerami. Poza tym do grania nie używa się klawiatur, a specjalnych kontrolerów, a granie przy ich pomocy jest znacznie praktyczniejsze. Dużo lepiej jest usiąść ze znajomymi czy rodziną przy dużym kilkudziesięciocalowym telewizorze w salonie, niż gnieść się na krześle przed niewielkim monitorem. Ostatnio do konsol zakupić można odpowiednie ruchowe kontrolery, dzięki czemu granie przykładowo w gry muzyczne xbox 360 jest naprawdę przyjemnością.

Poza tym producenci konsol proponują praktycznie te same tytuły gier, co zwykłe komputery. Większość producentów sprzedaje najnowsze gry platformowe xbox 360 na te właśnie urządzenia, na konsole pozostałych firm i na komputery PC. Z reguły daty emisji są w takim samym czasie, więc nie ma kłopotów z tym, że należy dłużej poczekać na pojawienie się wymarzonej gry (wypróbuj te: platformówki na konsolę Xbox 360).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:21
Tagi: monitory, ekran, komfort, gracze, konsole, kontrolery, Granie