Kultura jest wspaniała!

Typy gier na platformę PS Vita wybrać

Wiele osób pamięta jeszcze sprzedawane na straganach konsolki z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem, na jakich grało pół Polski. Młodsi i starsi mogli godzinami łapać kulki albo przestawiać klocki. Obecnie możliwości grania znacznie się powiększyły, a projektanci bez przerwy projektują nowe urządzenia mające dostarczyć jak najwięcej rozrywki i zabawy.


PS Vita
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie inaczej rzecz się ma z firmą sony, której zaprojektowana kilka lat temu konsola PS Vita do dnia dzisiejszego, pomimo dużej konkurencji ze strony smartfonów i tabletów, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako mobilny sprzęt do gry ten model konsoli może zaoferować rzeczywiście dużo. Ma rewelacyjny ekran dotykowy z pięciocalową przekątną, a także coś zupełnie nowego, to znaczy dotykowy tylny panel.

Takiego rozwiązania jeszcze nikt nie używał, a to co zrobili inżynierowie Sony podnosi jakość grania na nowy poziom. Tylnym fragmentem konsoli sterować można analogicznie jak palcami na ekranie dotykowym, dzięki czemu dostaje się urządzenie do grania w trzech wymiarach.

Pamiętano również o tym, co najbardziej istotne, czyli o graczach. Właśnie dla nich dostępna jest cała paleta różnych gier. Są więc wspaniałe graficznie i niezwykle dopracowane platformówki PS Vita, w które zagrać można w autobusie czy w czasie szkolnej przerwy. Jeżeli ktoś lubi sport, ale nie ma możliwości lub czasu żeby go uprawiać, to gry sportowe ps vita mogą być dla niego idealnym wyjściem. Ale na tej konsolce, mimo że nie jest ona zbyt duża, można również pograć w dłuższe gry. W dystrybucji są więc gry przygodowe ps vita (zobacz najnowsze propozycje w korzystnych cenach - gry PS Vita przygodówki), w tym wszystkie pozycje, które są znane z innych platform, a które dostarczą użytkownikom niespotykanych wrażeń. No i wreszcie miłośnicy strategii także znajdą sporo tytułów na swoje potrzeby.

Co prawda gry przygodowe PS Vita nie nadają się na wykorzystanie krótkich przerw, lecz konsola sony ma takie parametry, ze bez żadnych problemów można grać na niej wiele długich godzin, bez żadnego zmęczenia. Widać więc, że w praktyce każdy gracz coś dla siebie może znaleźć na tym urządzeniu, jeśli doda się do tego duże możliwości nawiązywania połączeń z innymi użytkownikami, to można zastanowić się dobrze nad kupnem tego sprzętu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:12
Tagi: gracze, gry, konsole, Gry przygodowe, PS Vita