Kultura jest wspaniała!

Jakie są pozytywy grania na konsoli typu Xbox 360

Wielu ludzi nie może sobie wyobrazić codziennej rozrywki bez używania elektroniki. Od okresu, gdy od wschodnich sąsiadów przywożone były nieduże konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek mobilnej rozrywki zmienił się niesamowicie. Dziś standardem jest użytkowanie smartfona, który wydajnością i możliwościami bije na głowę komputery sprzed kilkunastu lat. Popularne są również najróżniejsze konsole oraz tablety, no i nie można zapomnieć o tradycyjnych komputerach.

gra na Xbox
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wprawdzie przeznaczenie ich jest bardzo szerokie, bo mogą służyć do najróżniejszych prac, ale możliwość grania pozostaje cały czas niezwykle popularna. I dla miłośników grania bez przerwy wypuszcza się nowe wersje wydajnych kart graficznych, na których najnowsze gry wyświetlają obraz przypominający coraz bardziej prawdziwy film. Lecz taki sprzęt nie jest tani, więc ktoś kiedyś wpadł na pomysł, aby w niewielkiej obudowie umieścić praktycznie wszystko to, co jest potrzebne graczom, i tym sposobem powstały konsole do gry, obecnie bijące rekordy sprzedaży w większości krajów.

konsola Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do najpopularniejszych obecnie urządzeń tego typu należy konsola xbox 360. Mocne podzespoły, niewielkie rozmiary i co najważniejsze możliwość użytkowania z telewizorem przyczyniły się bardzo do tego, jak jest popularna. Największą chyba zaletą konsol w porównaniu z tradycyjnymi komputerami jest właśnie to, że można urządzenie podłączyć pod większy telewizyjny ekran. Całkowicie inaczej będą się prezentować gry wyścigowe xbox 360 na niewielkim monitorze, a całkowicie inaczej na czterdziestu calach z nowoczesnym systemem dźwięku (zobacz propozycje: gry na Xbox 360 - zręcznościowe).

Również ludzie grający w gry zręcznościowe xbox 360 zauważą różnice między konsolami a komputerami. Następnym plusem konsol w porównaniu z tradycyjnym sprzętem komputerowym jest dużo większa grywalność. Komputer PC jest urządzeniem uniwersalnym, więc tak naprawdę musi nadawać się także do innych celów. Duże konsole są projektowane typowo pod kątem gier, więc zrezygnowano w nich z klawiatur, a w ich miejsce zaproponowano praktyczne, wygodne pady, które umożliwiają wygodę grania w praktyczni wszystkie propozycje dobrych gier na Xbox 360, jakie pojawiają się w sprzedaży.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:37
Tagi: komputer, ekran, modele, konsola, parametry, Granie, grywalność