Kultura jest wspaniała!

Muzyka może stać się celem wspaniałym hobby!

Muzyka sprawia, że tak naprawdę nareszcie mamy możliwość miło funkcjonować. No wiadoma kwestia: nie samą muzyką żyje istota żywa, lecz można w sumie rzec, iż nasze życie bez choćby błogiego dźwięku skrzypiec, saksofonu bądź przeszkadzajki byłoby o wiele gorsze.


Tamburyn
Napisał: themostinept
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niektórzy ludzie świetnie potrafią sobie radzić bez takich dźwięków, ale w zasadzie to rzeczywistość jest taka, że nie ma najmniejszego sensu spróbować funkcjonować bez muzyki. To nie ma sensu. Po co chcieć rezygnować z tej niezwykłej przyjemności?

W takim razie: ktoś z internautów sądzi, iż posiada - lub nawet nie trochę talentu? A więc warto wreszcie sięgnąć po gitarę, tamburyny, dowolnie wybrany instrument! Dzięki właśnie tej decyzji wreszcie można znacząco zmienić swoje codzienne życie. Bo choć generalnie sytuacja jest taka, że słuchanie muzyki jest cool, to jednak w żadnym razie nic się może równać z nieco aktywniejszym wejściem w świat muzyki. Choć to oczywiste, iż nie we wszystkich przypadkach mamy chociażby odrobinę umiejętności muzycznych...

Jeżeli myślimy, iż chcemy nieco zabawić się, to tak naprawdę brak jakiegokolwiek talentu nie może być kłopotem. W sumie nie ma problemu, bo w życiu najbardziej istotna jest zabawa i satysfakcjonujące hobby. Jeśli będziemy umieli doskonale się bawić, chociażby talerze perkusja potraktujemy jako niezwykłą, ale jednak zabawkę, to zasadniczo nie będziemy zapewne mieć najmniejszych powodów do obaw. Spokojnie: to tylko muzyka, a więc należy potraktować ją z wymaganym szacunkiem, ale bez nikomu potrzebnej egzaltacji (warto zacząć naukę gry na profesjonalnym sprzęcie - porównaj ceny - nowe talerze).

Doceniajmy niejako medyczne działanie grywania na jakimkolwiek instrumencie perkusyjnym! Bo jeśli muzyka powoduje, że jesteśmy sporo bardziej wyluzowanymi osobami, tak jakby mniej się stresujemy, to bardzo trudno nie dostrzec, iż zasadniczo muza łagodzi obyczaje. Pewnie każdy może się zgodzić, że długie słuchanie piosenek lub samodzielne tworzenie muzyki jest czymś niezwykłym, sprawiającym, iż nawet nieszczęśliwy człowiek wreszcie co najmniej na moment jest w stanie zapomnieć o wszelkich problemach, rozterkach - shakery perkusja są zwłaszcza bardzo pomocne (kup instrument w przystępnej cenie: przeszkadzajki perkusyjne).

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:28
Tagi: muzyka, instrumenty, hobby, instrumenty perkusyjne