Kultura jest wspaniała!

Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę w trakcie planowania imprezy integracyjnej?

Niemal wszyscy z nas lubią muzykę. Większość osób słucha przeróżnej muzyki zależnie od samopoczucia. Innej muzyki słuchamy rankiem, przed pracą czy do śniadanka, zazwyczaj bardziej energetycznej, natomiast spokojniejszej podczas gdy popołudniem czytamy sobie ulubioną książeczkę. Jeszcze odmiennej zaś kiedy przyjmujemy gości lub też zaprosiliśmy kogoś bardzo bliskiego na podwieczorek. Jednym słowem, muzyka uprzyjemnia nam prawie cały czas.


DJ
Napisał: goatling
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bywają momenty, kiedy nie wystarczy słuchanie muzyki zwyczajnie dla zadowolenia. Przykładowo podczas gdy pragniemy uświetnić jakąkolwiek uroczystość: komunijną, weselną, urodzinową lub imieninową. Możemy wtenczas posiłkować się fachowcem. Jeśli imprezą którą pragniemy uświetnić będzie wesele, mamy na pewno większy wybór. Poza wstukaniem w wyszukiwarkę internetową frazy "DJ na wesele Brzeg" możemy również wystukać hasło "kapela na wesele Brzeg".


Zupełnie inaczej wygląda sprawa, kiedy na zlecenie prezesa trzeba zaaranżować spotkanie integracyjne, wówczas zostaje nam już tylko wpisać "DJ Wrocław". Wybór jednak może być kłopotliwy, ofert po napisaniu słów "DJ Wrocław" czy "DJ Katowice" jest ogromnie wiele (więcej). Nim na którąś postawimy musimy uzgodnić jak ma wyglądać spotkanie integracyjne. Czy będzie to dyskoteka? Czy raczej zabawą na powietrzu? Powinno się też wcześniej ustalić typ muzyczny jaki najbardziej będzie nam pasował.


Warto także przed podpisaniem umowy na usługę wysłuchać DJ-a na żywo. W najwyższym stopniu zaangażowani mogą nawet pójść na imprezę gdzie nasz kandydat już pracuje i podejrzeć w jaki sposób reaguje on na zmieniające się klimaty na parkiecie. Starajmy się wybierać takich DJ-ów którzy nie mają problemu z przełamaniem naturalnego dystansu który na początku może się zdarzyć pomiędzy publicznością a prowadzącym.


DJ
Napisał: Coup d'Oreille
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istotne jest także, czy prezentowana muzyka nie jest nadto jednostajna. Na imprezie integracyjnej wszak spotkają się osoby w różnym wieku i z przeróżnymi smakami muzycznymi. Dobrze też wypytać czy wybrany przez nas prowadzący prócz muzyki posiada w ofercie jakiekolwiek ponadprogramowe atrakcje, jak gry lub zabawy. Jak z reguły w takich sprawach wskazane jest dobrze zasięgnąć języka na forach czy też od znajomych - byłych klientów. Zazwyczaj bywa , iż u zawodowców już na parę miesięcy przed imprezą trzeba rezerwować termin.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:33
Tagi: wesele, DJ, kandydat, uroczystość weselna