Kultura jest wspaniała!

Najbardziej kluczowe atuty tabletów

Świetnie, że wzrasta w Polsce zapotrzebowanie na tablety! W końcu bez wątpienia mają one dużo zalet. Tak naprawdę tablety już nie są jakąś nowością, więc rynek jest nieco napełniony tabletami, lecz i tak w żadnym wypadku sugerowanie, iż producenci muszą się obawiać jest bez większego sensu.


A więc wreszcie postarajmy się omówić najbardziej znaczące atuty tabletów. Z pewnością są pod wszystkimi względami wspaniałe, powodują, że życie ich posiadaczy jest fajniejsze. Naturalnie tylko pod pewnymi względami, lecz przejdźmy wreszcie do meritum.

Człowiek z tabletem
Napisał: Natasia Causse
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tablety (np. tego typu: http://taniomania.pl/q/tablety-pc) sprawiają, iż wreszcie w każdym miejscu jesteśmy online - w dzisiejszych czasach to może nie obowiązek, ale wszyscy wiemy jak to jest. No co jak co, lecz niektórzy ludzie, zwłaszcza utrzymujący się w większym bądź mniejszym stopniu z Internetu, no nie mogą bycia offline przez długo.
Tablet na stole
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odpoczynek od tych wszystkich nowoczesnych zdobyczy technologicznych jest oczywiście pod bardzo wieloma względami pożądany, ale no nie oszukujmy się: skoro mamy 2014 rok, to to wszystko pewnie jest oczywiste.

Następny ogromny atut owych urządzeń to wielofunkcyjność. Czyli możemy chodzić po stronach www, sprawdzić maile, lecz także telefonować, cykać zdjęcia, nagrywać filmiki bądź no powiedzmy grać w przeróżne gierki. To jednoznacznie pokazuje, że tablet to mały komputer. Jeżeli będziemy mieli taką zachciankę, moglibyśmy nawet podłączyć sobie do tabletu zwykłą klawiaturę. 2014 rok - niezwykła era, co prawda uskarżamy się na za błyskawiczny rozwój, lecz to trochę taka hipokryzja, bo przecież trudno nie dojść do takiego wniosku, że sami z miłą chęcią korzystamy ze wszystkich zdobyczy. No nie jest właśnie tak?

Czymś wielce godnym polecenia jest również wyrzucenie nawigacji GPS z własnego wozu. Po co kolejna elektronika, jeżeli czymś normalnym jest to, że trasę wskaże nam właśnie tablet? Aplikacje są coraz lepsze, pozbawione bugów, więc starajmy się o to by wziąć tablet w dłuższe trasy. Zapewne tablety nie sprawią, iż typowe komputery zostaną na amen zniszczone, lecz statystyki jednoznacznie pokazują, że bardzo szybko rośnie zapotrzebowanie na tablety. To nic dziwnego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:26
Tagi: komputery, tablet, GPS, Elektronika, gry, online, zalety, atuty, wielofunkcyjność