Kultura jest wspaniała!

Piratowanie gier jest czymś nagannym

GryGier jest aż tak wiele, że wymienienie wszystkich jest nierealne - zwykła syzyfowa praca, zapewne dosłownie każdy trochę bardziej zapoznany ze światem gier doskonale wie o co się rozchodzi.


konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nawet trudno podać najlepiej przygotowane gry akcji PSP na PlayStation - czyli wywodzące się z tylko jednego gatunku. To pokazuje, iż rynek gier na konsole ma się rewelacyjnie. Wszelkim uznanym producentom gier bardzo szybko rośnie ilość sprzedaży oraz profity.

Świetnie, bo przynajmniej poszczególne firmy producenckie mają większą ilość kasy na tworzenie nowych gier. A to również pokazuje, iż nigdy nie można za bardzo piratować, bo jakby nie patrzeć w tym momencie producenci mają mniej kasy na produkcję takich gier, które są jeszcze lepsze, niż te wcześniejsze tytuły.

W wielu przypadkach sytuacja jest tak, że piracimy, nawet nie widzimy w tym niczego nieodpowiedniego. No cóż, pewnie bardzo nam zależy na tym by grywać nieustannie w fajne gry na konsolę PS4, zatem choćby z uwagi na swój interes nie zakładajmy od razu, iż bycie typowym piratem nie jest czymś nagannym. Wiadoma sprawa: gry są sporym kosztem, faktycznie trudno wziąć na nie pieniądze.

Jednak to akurat żadna wymówka! W sumie są ciekawe metody na to, aby zakupić przystępne cenowo platformówki albo bijatyki na psp. O co się rozchodzi? Cóż, należy wbić sobie do umysłu, że zasadniczo nie zawsze gierki muszą być fabrycznie nowe. Czy takie używane tytuły są całkowicie niegodne uwagi? Ogólnie się wydaje, iż najbardziej znacząca jest radość z gry. Nie ma sensu tak jakby się snobować: jakby nie patrzeć dużo bardziej wskazanym rozwiązaniem jest zakup używanych gierek, ale w nieco większej ilości. Jest profit? No jasne!

Można podać dużo miejsc, gdzie są sprzedawane niemalże perfekcyjne pod względem standardów jakości gry dziecięce psp, bijatyki, etc. Nie obawiajmy się o jakieś tam zarysowania, bo w wielu przypadkach grywalność jest identyczna jak w akurat przypadku nówek. Miejmy nadzieję, że nareszcie znacząco obniży się w Polsce piractwo!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:20
Tagi: ceny, sprzedaż, gry na konsolę, PS4, GryGier