Kultura jest wspaniała!

Miłośnicy muzyki mają w dzisiejszych czasach ogromny wybór!

Chociaż typowa muzyka, ta, która jest ciągle grana w rozgłośniach radiowych i w telewizji często wpada w ucho, na przykład dance i disco płyty cd/dvd, choć generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednakowoż potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeśli na co dzień nie słuchamy znanych piosenek, tak czy siak nie jesteśmy w złym humorze.


Młodzież, pokój młodzieżowy
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
A wiadomo: często po prostu taki człowiek, który niejako jest zmuszony do słuchania niechcianej muzyki bardzo szybko się denerwuje: chociażby Doda albo Lady Gaga w istocie nie w każdym przypadku nie wydobywają w naszej osobie irytacji...

Może fajniejsze są chociażby blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim amerykański blues jest czymś godnym naszego zainteresowania. Można w sumie rzec, że chociaż blues to teraz gatunek przeżywający znaczny regres, może odrobinę nawet spadek jakości, to jednak chociażby Norah Jones dobrze pokazuje, iż blues na szczęście nadal żyje, no i nie ma się aż tak kiepsko. Przynajmniej jakoś tak się wydaje, na ten moment, z perspektywy fana niemalże każdego stylu muzycznego.

To co mocno cieszy to to, że fani piosenek mają dzisiaj wielki wybór. Jeżeli któregoś miłośnika brzmienia interesują country płyty cd/dvd, w dosłownie kilka sekund ma możliwość nareszcie przesłuchiwać klimatyczne countrowe utwory. W sumie country, identycznie jak blues nie jest może na tę chwilę wielce modne, bo dzisiaj rządzą rapowe oraz popowe hity, ale szczególnie prowincjonalna część USA, a więc znaczny teren, to miejsce, w którym w dalszym ciągu muzycy grający country są chętnie słuchani (świetna muzyka musi być w zasięgu ręki: disco na dvd).

W wielu przypadkach co prawda interesuje nas mocno niech mniej popularna muzyka alternatywna (przekonaj się co warto dołączyć do domowej płytoteki: płyty cd/dvd z blues'em), lecz cóż nam z tego, jeśli mamy duże problemy z tym, aby odnaleźć spośród tak znacznej grupy niszowych muzyków tych, którzy faktycznie mają talent, nieprzeciętne umiejętności. Dobrym narzędziem do szukania dobrej muzyki są bez cienia wątpliwości te rozwiązania jak choćby Spotify - można w sumie powiedzieć, że to arcygenialne narzędzie, niemal znające na wskroś nasz gust muzyczny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:16
Tagi: muzyka, płyty, country, blues, rap