Kultura jest wspaniała!

Przegląd słynnych oraz pasjonujących gier na PC

Gry komputerowe są bardzo różne, o czym bardzo dokładnie przekonuje ostatnie kilka lat obserwowania sklepowych półek. Przez ten czas pojawiły się produkcje mające najwyższą jakość, w które bez obaw grać mogą zarówno starsi, jak i kilkunastoletnie dzieci. Takie gry pozbawione są brutalności oraz przemocy, a wiele z nich oprócz funkcji rozrywkowej może dużo nauczyć.


konsola Xbox One
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przykładem na taką grę przykładowo może być gra sims 3 (zobacz na naszej stronie: ), w niej grający steruje życiem cyfrowych ludzi, rozwija otoczenie w którym żyją i próbuje zdobyć nowe umiejętności. The sims stała się najlepiej sprzedawaną komputerową grą na świecie, piętnaście milionów kopii, które się sprzedały w kilkudziesięciu krajach najlepiej świadczą o tym jak jest popularna. W grę grają całe rodziny, dzieci z rodzicami, i w dalszym ciągu jest rewelacyjną rozrywką polecaną dla każdego.

Na drugim końcu sprzedawanych na rynku gie są produkcje brutalne i pełne przemocy, ale o dziwo także cieszące się dużą popularnością wśród graczy. Przez swoją brutalność przeznaczone raczej nie są dla kilkunastoletnich graczy, ale niestety sporo nastolatków czasami gra w nie, choć zupełnie nie powinno. Do tytułów tego typu przykładowo się zalicza grand theft auto iv premium games gra pc, czwarte wydanie z bardzo brutalnej serii GTA, w jakiej gracze wcielają się w kierowców i im bardziej będą rozrabiać na ulicy, tym zdobędą większe doświadczenie.

Typowe w tej grze jest jeżdżenie po chodnikach, uciekanie przed władzą, niszczenie innych samochodów, a w nowszych wydaniach także stosowanie broni. Pierwszą i drugą część można już zupełnie za darmo pobrać z internetu, mimo że mają one kiepską grafikę to nadal posiadają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Dzisiaj na szczytach popularności jest ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić w wersji pudełkowej, a można także zgrać z sieci, zakupić sam i legalnie uruchomić na swoim komputerze. Podczas grania w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zupełnie nie będzie się nadawać dla mniejszych graczy i w żadnym wypadku nie należy jej dawać dzieciom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:21
Tagi: komputer, gry komputerowe, gta, The sims, gra pc