Kultura jest wspaniała!

Tani Tablet i smartfon dla Ciebie.

Ścigając kolejne nowinki techniczne, zamieniamy własne komórki na sprzęty wyższej generacji. Obecnie mały „klawiszowiec” stanowi praktycznie mniejszość, zaś typowe telefony – dotykowce mają sporą konkurencję w smartfonach, tabletach, iPadach.


Lenovo Yoga Tablet8 4
Napisał: Vernon Chan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Technologiom przestają się opierać kolejni klienci. Rozochoceni reklamami, poradami znajomych i obfitością modeli zadają sobie pytanie jaki smartfon byłby dla nich idealny? Biorąc użytkowość pod uwagę smartfon łączy wymiary mikro z kompletną obsługą internetu, maila i czego tylko dusza zapragnie. Łączy on funkcje małego telefonu i przenośnego komputera.

Zadajmy pytanie pomocnicze - jaki smarfton dual sim? Zważywszy na obydwie składowe smartfona, zdecydowanie bliżej mu, pod względem funkcjonalnym, do komputera - oczywiście ruchomego, spokojnie mieszczącego się w kieszeni.

Podobnie jak wersje stacjonarne i mniejsze netbooki, smartfon dysponuje aplikacjami i własnym, skonfigurowanym systemem operacyjnym, gwarantującym bycie na czasie i funkcjonalność. Dzięki temu jest atrakcyjny i łatwiej znosi technologiczne ulepszenia od klasycznych, odchodzących klawiszowych komórek. Standardowego Galaxy, LG czy Xperię dostaniemy już do 1000 złotych, egzemplarze z większymi gabarytami sięgają już następny tysiąc w górę.

Smartfon
Napisał: Maik Meid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Użytkownicy, którzy w sprzętach łączących funkcje telefonów i komputerów, preferują funkcje tych drugich, postawią na tablety. To propozycja zwłaszcza dla zwolenników multimediów, filmów, nawet jeśli wcześniej nie mieli pojęcia co to jest tablet, o tym jak go rozgryźć nie wspominając. W przeciwieństwie do smartfonów nie są to gadżety w skali kieszonkowej. W odróżnieniu od przenośnych laptopów i mniejszych netbooków, nie mają one typowej klawiatury. Wyglądają jak przenośne ramki z dotykową klawiaturą i wkodowanym systemem (Android, Windows). Zapewnią swoim użytkownikom przyjemną podróż, czy wsparcie na szkoleniu.

Pozostaje dywagacja - jaki tablet jest najtańszy? Odpowiedź wydaje się banalna, bo na miarę naszych potrzeb i możliwości. Rynek ofert komisowych daje nam nieskończone możliwości zakupów, biorąc pod uwagę parametry i warunki eksploatacji. Głównie od tych dwóch czynników zależeć będzie wycena każdego takiego maleństwa, na które się zdecydujemy podczas zakupów.


Na podstawie:

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 07:55:43
Tagi: tablet, smartfon