Kultura jest wspaniała!

Crowdfunding w naszym kraju

Dużo osób narzeka teraz na niezmiernie ciężką sytuację jeżeli chodzi o rynek pracy i tym samym na niedostateczną liczbę miejsc zatrudnienia. Faktycznie kryzys finansowy, który ogarnął niemal cały świat doprowadził do tego, że nieco ciężej jest dzisiaj dostać zajęcie, które byłoby zgodne z posiadanymi przez nas umiejętnościami i nade wszystko oczekiwaniami.

Coraz więcej osób zmuszona jest pracować w całkowicie nieznanych im sektorach gospodarki i nierzadko poniżej swoich zdolności właśnie. Istnieje jednak sposób na to by zająć się tym co kochamy na własną rękę. Wystarczy ciekawy pomysł na biznes czy jakiś projekt i plan jego zrealizowania, a możemy rozpocząć pracę na własny rachunek. Dodatkowo możemy znaleźć pomoc finansową i nie tylko, pośród całkowicie nam obcych osób.

miejsce z pomysłami
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Takie wspieranie kreatywności staje się ogromnie modnym sposobem na inwestycje i pomoc szczególnie młodym ludziom w zrealizowaniu innowacyjnych projektów. Teraz mamy specjalne portale, gdzie każdy może opisać swój projekt oraz poprosić wszystkich zainteresowanych o wpłaty jakichkolwiek kwot na ten cel - https://wspieram.to/jak_to_dziala.html. W ten sposób wcielono w życie już bardzo dużo pomysłów, zwłaszcza artystycznych, jak nagranie płyty czy wyprodukowanie filmu. Osoba starająca się o wpłaty, wszystkim którzy ich dokonają może zaoferować udział w ewentualnych zyskach z projektu, bilet na premierowy pokaz filmu lub nawet płytę. Dzięki takim portalom crowdfundingowym wspieranie kreatywności może być dla znacznej liczby osób przepustką do spełnienia marzeń https://wspieram.to/wytyczne.html.

Naturalnie popularnością wśród wpłacających cieszą się nie jedynie projekty artystyczne lecz też pomysły na wszelkiego rodzaju biznesy. W związku z tym, niezwykle dużo ludzi decyduje się tego spróbować i publikuje swoje ogłoszenia na takich portalach. Istotne jest to, iż w rzeczywistości nie ponosimy żadnych strat próbując. Musimy jednakże pamiętać o tym, iż nasz pomysł musi być rzeczywiście doskonale zaprezentowany. Należy precyzyjnie zastanowić się jakie są jego wady i zalety oraz w jaki sposób można zaciekawić nim jak najwięcej osób. Coraz więcej ludzi chciałoby się włączyć w tenże rodzaj wspierania nie tylko młodych ale przede wszystkim pomysłowych osób, które chciałyby realizować swe marzenia oraz robić w życiu coś co rzeczywiście lubią.


Napisał: M.G.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:06
Tagi: osoba, koncert, biznes, rynek, projekt, Ogłoszenia, umiejętności, rachunek, dodatek, inwestycje, cel, stanowisko, zatrudnienie, bilet, grupy, kreatywności