Kultura jest wspaniała!

Gra FIFA dla fanów gier sportowych

Trzeba jasno przyznać, że jeśli w rachubę wchodzą gierki, a przynajmniej te o tematyce piłkarskiej, doskonałym rozwiązaniem jest sięgnięcie po grę FIFA. Przecież fakty są takie, iż FIFA to fantastyczna gra. Akurat co do tego raczej nie mam większych wątpliwości. W końcu twórcy FIFY są niemalże geniuszami. Może niektórzy gracze nie zgodzą się ze mną, ale nigdy nie zmienię zdania. FIFA towarzyszy mi przynajmniej 15 lat, więc to bardzo dobrze pokazuje, że ta gra nie należy do nudnych.
Takie osoby, które mają teraz jakieś wątpliwości, muszą przede wszystkim zapoznać się z opiniami ludzi odnośnie tej serii. Fakty są takie, że w przeważającej większości przypadków FIFA wzbudza ze wszech miar pozytywne opinie. Odnośnie tego nie mają wątpliwości ludzie, którzy podobnie jak ja grają w ową grę ponad dekadę. Trzeba także dodać, że w dzisiejszym wieku FIFA 14 (http://www.ppe.pl/encyklopedia-5461-fifa_14.html) nie jest tylko dostępna na typowych pecetach. Cóż, to pewnie akurat żadna nowość.

recenzje ppe.pl
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Akurat w Polsce być może gry konsole nie są aż tak bardzo popularne, to przykładowo w Korei Południowej albo Niemczech FIFA na psx3 albo Xboxa jest niesamowicie popularna. Tak się złożyło, że na szczęście miałem ogromną przyjemność pykać w FIFĘ na właśnie komputerze, lecz także konsolach - Playstation i xbox. Cóż, moim skromnym zdaniem granie w FIFĘ na jakiejś konsoli jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Gorąco polecam wszystkim FIFĘ na jakiejś konsoli - to niezapomniane wrażenia!

W wielu przypadkach gracze myślą, iż raczej nie ma większego sensu kupować konsoli, bo przykładowo gry na konsole są bardzo drogie (link). Cóż, to naturalnie coś zrozumiałego, lecz w końcu na spokojnie powinniśmy natrafić na gierkę, choćby FIFĘ, która charakteryzuje się bardzo dobrą ceną.


Weźmy chociażby w rachubę kupno gier na aukcjach internetowych. Trzeba wiedzieć, że jeśli rozejrzymy się za grami, na spokojnie natrafimy na tę, która jest całkiem niedroga. To nic nadzwyczajnego. Czyli już podsumowując - konsole są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Nie mam akurat co do tego wątpliwości. A zresztą byłoby dziwne, gdybym miewał jakiekolwiek wątpliwości...

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:10