Kultura jest wspaniała!

Gry, które pobudzają twórcze myślenie

Gry komputerowe odznaczają się dziś bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż są znakomitym sposobem na nudę. Na dodatek, dostarczają emocji, jakie często są nieosiągalne w codziennym życiu. Trzeba jednakże starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą wyłącznie rozrywką, ale dadzą szansę też na rozwijanie własnej wyobraźni oraz posiadanych umiejętności - na przykład strategiczne. Dużo gier, jakie są oferowane na teraźniejszym rynku wymaga myślenia, z tego powodu z pewnością każda osoba będzie w stanie odszukać idealną dla siebie propozycję.


wcograc.pl:http://www.wcograc.pl/deepolis
Zajmującą grą jest gra miramagia - pod tym linkiem informacje o grze. Fabuła opiera się na sadzeniu roślin w ogrodzie. Gracze mogą wykorzystywać magię, dzięki której ich rośliny będą rosły szybciej. Cieszy się ona dużą popularnością, ponieważ grać w nią mogą gracze w każdym wieku, czasami również całe rodziny. Jest to więc idealna alternatywa dla rodziców, którzy szukają gry, która dałaby im szansę spędzić nieco czasu z dziećmi.


Na dodatek, godna polecenia jest także gra Tanoth - http://wcograc.pl/tanoth. Zadaniem gracza jest zabijanie potworów w krainie Aris. Moc swojej postaci można zwiększać zdobywając odpowiednie przedmioty lub składniki uzbrojenia. To gra, która będzie dosyć ciekawa między innymi dla fanów gier opierających się na walce. Deepolis natomiast to gra dla miłośników fabuł umiejscowionych na morzu. Gracz zajmuje się niszczeniem statków. Od tego, jak wiele punktów podczas gry zbierze zależy jego przejście na kolejny poziom. Gra jest
wcograc
Napisał: Veracomp
Na podstawie: Veracomp
proponowana zupełnie za darmo. Płatne są jedynie określone dodatki, jak przykładowo broń. Walutą w grze są tak zwane helix.

Tego rodzaju gry to ciekawa alternatywa dla osób, jakie chcą grać za pomocą gier internetowych. Nie trzeba bowiem zajmować miejsca na dysku komputera, a uruchomienie gry nie nastręcza jakichkolwiek problemów. Wybierając grę dla siebie, warto pamiętać, by była ona zgodna z indywidualnymi zainteresowaniami. Jeśli preferuje się gry, w jakich głównym motywem jest walka, to właśnie na tego rodzaju oferty warto się decydować. Jednocześnie, dobrze jest zwrócić uwagę na grafikę gry oraz fabułę, jaka w praktyce będzie wciągająca, gdyż wyłącznie tym sposobem będzie się miało możliwość rozwijania własnej wyobraźni. Kreatywność w dzisiejszych czasach ma bez wątpienia bardzo duże znaczenie, dlatego warto o nią dbać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:01
Tagi: komputer, gra, grafika