Kultura jest wspaniała!

Ipad – źródło sukcesu

Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, że tablet nie był pionierskim wytworem przedsiębiorstwa Apple. Parę bitych lat przed premierą iPada Microsoft wypuścił swoje maszyny. Jak wiadomo, nie osiągnęły one sukcesu na rynku technologicznym. Kiedy przedsiębiorstwo założone przez Steve Jobsa wypuściło na półki sklepowe swojego iPada, zdobyło już solidną pozycję dzięki ogromnemu sukcesowi wcześniejszego iPoda. To jest właściwie jedno ze źródeł świetnej sprzedaży iPada tej firmy.


Przenośna bateria Gum Plus
Napisał: Apple
Na podstawie: Apple
Firmie Jobsa udało się wykreować markę, która łączy się z dobrą jakością i estetycznym projektem wykonania. To uczyniło, że generalnie każdy artykuł był skazany na wielką sprzedaż. Firma Billa Gatesa kojarzy się głównie z zawodnymi acz rozpowszechnionymi OSami. Microsoft nie słynął nigdy z wytwarzania wartościowych sprzętów komputerowych, zatem ich tablet nie znalazł wielu chętnych do kupienia. Nie znaczy to naturalnie, że był kiepskim wynalazkiem – po prostu nie potrafiono go prawidłowo rozreklamować. Steve Jobs był natomiast mistrzem promocji, który zarazem cechował się genialnym gustem estetycznym. Mógł wymyślić sprzęty łączące w sobie niezawodną funkcjonalność i prostą harmonię. Trzeba jednak zaznaczyć, że iPad nie zdominował rynku – nieźle sprzedają się urządzenia innych, mniej drogich i mniej prestiżowych marek. Najważniejsze jest to, że dopiero Apple udało się spopularyzować tablety, które dziś sprzedają się świetnie.

Markowe słuchawki - Mobilnakraina.pl
Na podstawie: http://www.mobilnakraina.pl/
O ile potrzebujesz akcesoriów do iPada, poszukaj w cyberprzestrzeni sklepów cyfrowych, które oferują dobrej jakości gadżety w dobrych cenach. Najlepiej jest do Google wstawić słowa „akcesoria ipad”. To oczywiste, że najważniejszym zakupem jest solidne etui do urządzenia, aby monitor tabletu nie porysował się w trakcie używania. Dobre etui do znakomitych maszyn przenośnych Apple znajdziesz, kiedy do Google wstawisz sformułowanie „etui ipad”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:04
Tagi: ekran, tablet, tablety, Apple, rynek, gadżety, etui, firma, IT, produkt, funkcjonalność, sprzęty