Kultura jest wspaniała!

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jakiś czas temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. To doskonałe rozwiązanie. Da się w końcu wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Możemy spokojnie posiedzieć i pogadać z przyjaciółmi bez konieczności nieustannego rozgarniania wiszących w pomieszczeniu chmur dymu. Naturalnie, w dużej ilości restauracji zostały wydzielone sale dla palących, więc nie mogą oni czuć się w żaden sposób dotknięci tym zakazem. Duża ilość palących na pewno z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o zerwaniu z nałogiem. Pomóc w tym może e-papieros.

Pod tą etykietką ukrywa się małe urządzenie elektroniczne, które zastępować ma zwykłe papierosy. Oczywiście powstało ich już mnóstwo rodzajów, możemy zakupić do nich odpowiednie preparaty mające nadawać smak, a także dostarczające nikotynę terapeutyczną. Taki papieros może mieć różne „moce”, zależnie od tego jakiego rodzaju płyn do niego zakupimy. Istnieją takie w ogóle bez zawartości nikotyny, aż po takie ze zwiększoną jej porcją.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Tego rodzaju urządzenie naturalnie nie jest jednorazowe. Możemy używać tego sprzętu wiele razy. Ponieważ to urządzenie elektroniczne musimy doładowywać jego akumulatorek, uzupełniać płyn a czasami wymieniać różne elementy na nowe, ponieważ zwyczajnie się zużywają.

Elektroniczny papieros nie wytwarza dymu, gdyż nie dochodzi do spalania czegokolwiek, tylko korzystający inhaluje się odpowiednią mieszanką. W związku z tym nie wprowadzono żadnych ograniczeń co do używania go na przykład w restauracjach. Mimo, że to urządzenie jest dość kosztowne, to jednak korzystanie z niego jest o wiele bardziej opłacalne niż codzienny zakup normalnych papierosów, których ceny dotarły już do kilkunastu złotych za paczkę.

Standardowe papierosy prawdopodobnie nigdy całkiem nie wypadną z rynku, jednakże jeśli pragniemy zrobić coś dla własnego zdrowa i nie uprzykrzać paleniem funkcjonowania wszystkim wokół powinniśmy zdecydować się na zakup papierosa elektronicznego. Z pewnością nie pożałujemy tej decyzji, a być może uda nam się zupełnie porzucić nałóg.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:07
Tagi: urządzenie, dom, złoto, papierosy, ubranie, papieros, zakaz