Kultura jest wspaniała!

Wybór gier na PS3 - na co warto się zdecydować

Firma Sony w roku 2013 zamierza wypuścić na rynek nową generację swojej najbardziej znanej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już generacja tej konsoli zaciekawiła środowisko miłośników gier we wszystkich krajach. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, nie wiadomo również na rozwój jakich technologii teraz postawił gigant przemysłu elektronicznego.

gry
Producent nie pomija jednak posiadaczy starej konsoli, wydając nowe gry na ps3. Tytułów, które będą miały premierę w nadchodzącym czasie jest bardzo dużo. Deweloperzy zapowiadają poza tym wspieranie starej generacji konsoli po ukazaniu się nowej wersji.

Interaktywna zabawa dla wszystkich Na czym polegało powodzenie wcześniejszego modelu konsoli? Okazuje się, że zdaniem graczy najbardziej znaczną zaletą tego urządzenia jest jego interaktywność. Ta funkcjonalność wywołała tak samo wielkie zainteresowanie producentów gier. W ostatnich latach zaczęto produkować bardzo dużo interaktywnych tytułów. Część z nich posiada oddzielne kontrolery, przeznaczone typowo do grania w daną grę. Przodują w tym miejscu gry o charakterze tanecznym i sportowym. Kontrolery oferowane przez producenta mogą dać jednak duże pole do popisu dla producentów gier.

Poza tym technologia „move”, która wykrywa położenie kontrolera w przestrzeni trójwymiarowej i jest sprężona ze specjalną kamerą, zwiększa możliwości urządzenia. Z tej ostatniej technologii najczęściej korzystają producenci gier dla najmłodszych. Gry na ps3 dla dzieci rozwijają dzięki temu wyobraźnię i angażują najmłodszych do wypoczynku w ruchu.Wspólna zabawa z przyjaciółmi Technologią, którą wprowadzono we wcześniejszym modelu konsoli, i będzie rozwijana w następnej wersji konsoli, jest technologia rozgrywek sieciowych. Gry sieciowe umożliwiają wspólne granie z przyjaciółmi, którzy również mają urządzenie i posiadają określoną grę w swojej kolekcji. Inną możliwością którą uzyskano dzięki stworzeniu obsługi internetowej, jest porozumiewanie Za pomocą głosu dzięki szerokopasmowemu łączu i technologii VoIP. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie konsolowej rozrywki. Co więcej, za pomocą internetu użytkownik może ściągnąć wersję demonstracyjną danej gry, czy nawet kupić jakiś tytuł. Gdy dodać do tego bibliotekę darmowych gier dostępnych na PlayStation 3, nie można się już dziwić dlaczego konsola odniosła tak ogromny sukces.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:55:06
Tagi: gry, konsole, gry komputerowe, ps3