Kultura jest wspaniała!

Zestawienie aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Napisał: BenQ
Na podstawie: BenQ
O ile chcesz zakupić porządny aparat cyfrowy, możesz mieć spory problem z wybraniem jakiegoś modelu, bo w sklepach ujrzysz całe mnóstwo różnorakich maszyn. Aparaty cyfrowe, jak w zasadzie wszystkie inne towary, da się podzielić na różne półki cenowe i klasy. Ten mały przegląd dostępnych dziś na rynku aparatów cyfrowych opublikowaliśmy po to, by ułatwić tobie wybór dobrego sprzętu.Omówiliśmy w nim trzy popularne modele urządzeń cyfrowych, które przynależą do różnych półek jakości. Zapraszamy do lektury.Canon PowerShot G1 X Na ten sprzęt trzeba wyłożyć ponad 2500 złotych, jednakże każda wydana na niego złotówka się opłaci. Canon PowerShot G1 X gwarantuje ogromną jakość robionych fotek, która jest zbliżona do tej, którą mają popularne modele aparatów - tzw. lustrzanek-. Canon ten charakteryzuje się komfortową obsługą – właściciel da sobie radę z aparatem bez kłopotu, mimo tego że guzików jest mnóstwo. O ile chodzi o słabe strony modelu, należy wymienić akumulator o małej pojemności. Ale to raczej pomniejszy problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25 Ten zgrabny aparat cyfrowy kosztuje prawie trzy razy mniej niż wcześniej omawiany Canon. W swojej kategorii cenowej zwycięża inne modele swoimi zaletami. Aparat fotograficzny zapewnia niezłą jakość zdjęć, miłe opcje dodatkowe ( na przykład fotografowanie seryjne) oraz praktyczne zbliżanie obrazu. Do wad trzeba dopisać kręcenie wideo, które zapisują się jedynie w systemie mono.

Casio Exilim EX-ZR20 Ten model reprezentuje tanie aparaty cyfrowe. Kupisz go już za pięćset złotych. Za taką kasę model oferuje porządną jakość fotek, jakościową matrycę o rozdzielczości 16,79 MP oraz tworzenie krótkich klipów filmowych. O ile masz mało gotówki i potrzebujesz dobrego aparatu na wyjazd, ten model staje się bardzo dobrym zakupem.


Napisał: A.T.
Na podstawie: Cyfrowe.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:54:48
Tagi: modele, aparaty cyfrowe, Canon, aparat cyfrowy, przegląd