Kultura jest wspaniała!

Metal to rodzaj muzyki który zawiera bardzo dużo znakomitych bandów

Rock, to muzyka, która w dzisiejszych czasach mimo popularnej elektroniki, nadal stosuje przede wszystkim żywe instrumenty. Jak najbardziej jest to niezwykle duży atut, który wpływa na to, że dużo osób z chęcią słucha tej muzyki. Rzecz jasna jak każdy inny gatunek muzyczny, tak również rock przedstawia ciekawe odmiany. Jest to spowodowane zróżnicowanym spojrzeniem na określony gatunek muzyczny i tak również w przypadku rocka jest wielu artystów, którzy prezentują utwory rockowe w innym brzmieniu.
gitarzysta
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Led Zeppelin, to zespół, który jest pionierem hardrocka, a więc rocka w wydaniu znacznie bardziej energicznym, mocnym. Jest to zespół, który prężnie funkcjonuje na rynku muzycznym i już od kilku lat podbija sceny wszystkich krajów świata, począwszy od Azji, a skończywszy na Ameryce. Jest to zespół, który jak każda inna grupa rockowa, opiera własną twórczość na żywych instrumentach. Jednak w utworach tego zespołu istnieje szansa usłyszeć dźwięki, które znacznie wyróżniają twórczość tych artystów od innych grup rockowych. Głównie jest to można rzecz twórczość, która stosuje praktycznie do granic możliwości potencjał gitary, jak też innych instrumentów, jakie stosowane są do wykonywania wybranych utworów. Led Zeppelin, złożony jest z doświadczonych artystów, co także można nie tylko zobaczyć, lecz szczególnie usłyszeć zarówno w muzyce, jak i w wokalu, jaki fantastycznie podkreśla wszystkie kompozycje tego zespołu. Niewątpliwie jest to pewnego rodzaju symbol hardrocka, który już teraz zyskał sławę i uznanie w opinii fanów, ale także znawców od takiego gatunku muzycznego.

Black Sabbath, to następny zespół, który zalicza się do gatunku rocka. Jednak tą grupę jest możliwość usłyszeć również w utworach heavy metalowych. Niewątpliwie jest to jeden z niewielu zespołów, który tak śmiało miesza poszczególne odmiany rocka z heavy metalem. Zespół ten od pewnego czasu nie występuje już na bardzo dużych koncertach. Istnieje okazja od czasu do czasu usłyszeć w radiu piosenki tego zespołu, jaki przecież jest żywą legendą heavy metalu, jak również rocka, ponieważ jak już napisano zespół ten można powiedzieć, że poruszał się po pograniczach tego gatunku. Oczywiście artyści tego zespołu, są zwolennikami mocnych brzmień, lecz również jest szansa w ich utworach usłyszeć bardziej progresywne dźwięki, które ukazują pewną głębię odnoszącą się do brzmienia gitarowego.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 07:54:23
Tagi: muzyka, instrumenty, artyści, rock, dźwięki, Zespół, utwory, szansa