Kultura jest wspaniała!

Najnowsza wersje gry Battlefield dostępna jest na Playstation 3

Amatorzy gier komputerowych, przede wszystkim tych o ciężkim, męskim wymiarze bardzo dobrze kojarzą grę o nazwie Battlefield stworzoną przez studio EA DICE ze Szwecji. Gra ta jest popularną strzelanką pierwszoosobową słynną z trybu multiplayer. Do podstawowych cech tej gry należy także to, że starcia przeprowadzane w sieci toczone są na ogromnych mapach. Gracze zaś korzystają z urozmaiconych militarnych pojazdów i mają możliwość anihilowania niektórych fragmentów z otaczającej ich wirtualnej strefy. Grający nie są w stanie wpływać na to, co robią ich towarzysze w grze. Producenci Battlefield pozostawili jednakże użytkownikom gry system wydawania rozkazów i wspomagania towarzyszy.
Kolejne wersje gry są urozmaicane o tzw. sandboksowe „smaczki”. Znaczy to, że gracz może jakimś nieostrożnym ruchem przestraszyć zwierzynę lub uaktywnić alarm. Jest to dźwięk zauważalny przez przeciwnika i wywołuje nieprzewidziane skutki. W grze występują też sceny bardziej sensacyjne. Zdarzają się na przykład trzęsienia ziemi, potężne wybuchy czy inne efektowne okoliczności wywołujące bardzo silne odczucia u graczy. Bohaterowie gry uzbrajani są też w coraz lepszą i bardziej wymyślną broń. Daje to szansę na dokonanie dość skomplikowanych akcji o charakterze wojskowym.

GTA 5
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
I choć najnowsze gry playstation (recenzja grand theft auto 5) produkowane są na wciąż nowsze generacje sprzętu, to twórcy Battlefielda wciąż jeszcze umożliwiają graczom używania Playstation 3. Najświeższa wersja gry Battlefield, obecnie już numer 4, będzie w sprzedaży 31 października. I z pewnością ucieszą się wszyscy pasjonaci tej gry, że nie będą musieli inwestować w nowy sprzęt, aby mieć możliwość zagrać w najnowszą jej edycję. Trwają też kalkulacje wśród znawców tematu, czy i kolejna część Battlefield z numerem 5, będzie ciągle jeszcze dostępna na starym i wypróbowanym sprzęcie. Szczególnie, że producenci gry deklarują, iż chcą zrobić wszystko, aby tworzyć coraz lepsze produkty na najnowszej generacji sprzęt. Bez względu na to, jakiego rodzaju sprzęt zostanie wykorzystany, gra Battlefield wciąż będzie jedną z najbardziej poszukiwanych gier tego typu.Najnowsza wersja Battlefield 4 (ciekawy artykuł: battlefield 4 na ps3site.pl) przynosi jeszcze lepszą oprawę graficzną i bardziej zaawansowany system destrukcyjny. Gracze będą mogli uczestniczyć w potyczce wojennej, której akcja ma swój początek w odległym Szanghaju. Jak zwykle akcja gry potoczy się żywo, a ilość rozwiązań związanych z prowadzeniem bitem nie powinna rozczarować nikogo. Tryb Dowódcy, który został przywrócony do gry, daje możliwość obserwowania pola bitwy z góry. Dlatego też wróg w grze Battlefield 4 będzie gnębiony i z ziemi i z powietrza. Będzie to ostra rozgrywka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 07:54:12
Tagi: gracze, gry, sprzęt, broń, pasjonaci, rozgrywka, producenci gry