Kultura jest wspaniała!

Jak wybrać grę dla syna

Namyślasz się, jaki podarek kupić nastolatkowi? Nie od dzisiaj chyba każdy doskonale wie, że jednym z najfajniejszych i najbardziej trafionych prezentów niewątpliwie będzie najnowsza konsola do gier. Teraz sporo dzieci spędza część czasu grając w gry. Jeśli z okazji imienin podarujesz mu właśnie nowoczesną konsolę, zdecydowanie będzie nader zadowolony.


konsola
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czy wiesz jednakże, jaką konsolę zakupić? Obecnie na rynku istnieją wyłącznie dwaj gracze – konsole Xbox i Sony Playstation - popularne gry na konsolę. Decydując się na zakup jednej z nich warto pamiętać, że niektóre gry będą działać wyłącznie na wybranym modelu konsoli. Dlatego właśnie przed zakupem urządzenia warto dyskretnie podpytać, w jakie gry najchętniej gra Twój chrześniak. Od tego w wielkiej mierze będzie uzależniona decyzja o kupnie danej konsoli. Do konsoli zawsze warto także zakupić kilka gier. Warto pamiętać, że producenci konsol do gier nakładają na sprzęty różnego rodzaju ograniczenia, które mają zapobiec piractwu.


Dlatego nowoczesne modele konsol nie będą w stanie obsłużyć gry, która jest nielegalna. Do prawidłowego działania konsola Xbox potrzebuje dostępu do internetu. Bez tego utrudnione jest granie w niektóre gry. Xbox musi łączyć się z stroną Microsoftu co dwadzieścia cztery godziny jeśli chce się grać codziennie. W przypadku Sony Playstation nie ma takiego wymogu, jednakże z drugiej strony konsola niejednokrotnie nie pozwoli także na odtworzenie oryginalnej gry pożyczonej od kolegi. Sony stworzył na każdej konsoli specjalną bazę przyjaciół – jeśli doda się do niej cudzą konsolę, dopiero wówczas można
konsola
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
włączyć daną grę na tym urządzeniu.

Lista przyjaciół może zawierać maksymalnie dziesięć osób. Jeżeli zatem chcesz kupić swojemu chrześniakowi konsolę na imieniny, dobrze zorientuj się najpierw, jakich konsol używają jego koledzy. Oprócz tego warto wiedzieć, w jakie gry zamierza grywać. Jeżeli będziesz władać tymi wszystkimi informacjami, dopiero wtedy możesz rozpocząć poszukiwania konsoli w korzystnej cenie. Każdy chłopak zdecydowanie ucieszy się z takiego prezentu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 07:54:20
Tagi: cena, gra, konsola, model, piractwo, informacja, zakup