Kultura jest wspaniała!

Zdjęcia z powietrza pokazują szczegóły, których normalnie nie jesteśmy w stanie dojrzeć

Kiedy nie mieliśmy okazji lecieć samolotem, to bez wątpienia nierzadko się namyślaliśmy, jak wyglądają ulice oraz domy w naszej okolicy widziane z lotu ptaka. Na szczęście znacznie częściej zarządcy miasta, pragnąc pokazać jak wspaniale się ona prezentuje i jak logicznie są rozłożone budynki, które się w niej pojawiają, zamawiają filmowanie z lotu ptaka. Zazwyczaj jest tak, że wynajmowany jest nieduży samolot a filmowiec, który znajduje się na jego pokładzie rejestruje calutki lot, jaki odbywa się nad daną miejscowością. Kilka razy zawracają, tak aby złapać wszystko z różnych perspektyw, a potem mieszkańcy mogą podziwiać to niesamowite dzieło.
Można także nagle robić zdjęcia

Dron
Napisał: Jorge Sanz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niesamowicie często w czasie takowego lotu nad konkretną miejscowością, poza zrobieniem filmu, który uwiecznia nie tylko samodzielne budynki, lecz też oraz autentyczny ruch na ulicy, robione są także zdjęcia z powietrza (http://magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza/). Wówczas każdy ma szansę się im rzetelnie przypatrzeć, sprawdzić czy od czasu do czasu sam nie został uwieczniony na jednym z nich w czasie spaceru albo powrotu do domu. Co więcej dzięki takim fotografiom każdy może się dowiedzieć jak niesamowite wzory dają dane budynki i poczuć się tak, jakby na pewno widział to wszystko z góry, jakby on sam leciał tym samolotem i podziwiał to wszystko na swoje oczy. Co więcej takie fotografie też pomagają wyodrębnić puste miejsca, gdzie jeszcze możemy coś obmyślić, coś postawić, tak żeby całość przedstawiała się rzeczywiście wspaniale. Odsyłam: (sprawdź tutaj) na magiceye.com.pl.

Należy wykorzystywać z takich możliwości

Bez wątpienia trzeba wykorzystywać z tego rodzaju możliwości, bo wykonanie takiego filmu, lub wykonanie takiego zdjęcia, z pewnością będzie nieprawdopodobną pamiątką. Co więcej kiedy będą one robione w systematycznych odstępach czasu, będziemy posiadali wspaniałe zatwierdzenie tego, jak dana miejscowość się rozwija i że nie stoi ona w miejscu. Zamówienie takiego samolotu i zrobienie takiego zadania nie wyniesie zbyt wiele, a równocześnie świetne skutki takich działań, z pewnością przejdą nasze najśmielsze założenia, szczególnie że mieszkańcy będą chcieli posiadać takie zdjęcia na pamiątkę.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-17 07:54:13
Tagi: zdjęcia, fotografie, samolot, Mieszkańcy, pamiątka, ujęcia