Kultura jest wspaniała!

Czy tak naprawdę Xbox jest konsolą do gier?

Można śmiało powiedzieć, że teraz konsola Xbox jest najwspanialsza na rynku. Jednak to naturalnie nie jest obiektywna opinia, ciężko szukać tutaj także jakiejś reklamy. To najzwyczajniej całkowicie subiektywna opinia do której autentycznie każdy mieszkaniec Polski ma całkowite prawo.

Xbox One
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, iż aż tak chętnie kupujemy konsole amerykańskiego producenta, ponieważ to powoduje automatycznie, że nasz kraj staje się poważniejszym rynkiem. Przykładowo xbox 360 cena będzie korzystniejsza, akurat z uwagi na większy popyt.A więc to niejako w interesie konsolarzy jest to by zareklamować wśród swoich znajomków tę konsolę. Bądź co bądź to takie artykuły także są w stanie wiele dobrego dać, a przynajmniej miejmy nadzieję. Zwykło się mawiać - nadzieja umiera jako ostatnia, pewnie każdy zna to powiedzenie.

Według wielu graczy popularne xboxy, chociaż oczywista sprawa, że ma wady, posiada niezwykły atut, a konkretniej mowa o grafice. Można powiedzieć, iż miłośnik konsoli bardziej wyczulony na akurat grafikę nawet nie będzie sobie myślał, że czymś wskazanym jest to by zakupić inną konsolę. A zresztą nikt nie mówi, iż Xbox służy tylko do grania sobie. No co jak co, ale najnowsze Xboxy to coś o wiele więcej. Doceniajmy Xboxy!

Np. xbox-y 360 może zagwarantować miłośnikom muzyki odtwarzanie muzyki. Jakość? Cóż, standard odtwarzania jest fantastyczny, odnośnie tego trudno mieć wątpliwości. Wyśmienicie, że są takie, jakże wielofunkcyjne urządzenia, ponieważ to duża oszczędność pieniędzy oraz miejsca.

Naturalnie także dla fanów bardzo dobrego kina można napisać coś miłego: bez żadnego cienia wątpliwości sytuacja jest taka, że jeżeli będziemy chcieli obejrzeć sobie jakiś film w technologii Blue-Ray, będziemy mieli okazję bez żadnego problemu spełnić ową zachciankę. No co jak co, lecz to w zasadzie aktualnie taki standard, iż konsole takie jak xbox360 nie są tylko do gier. Niektórym miłośnikom gier, tak jakby konserwatystom, to się zapewne nie podoba, lecz postępu nie da się już zatrzymać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:12
Tagi: odtwarzacze, gry, konsole, Xbox, Xbox 360