Kultura jest wspaniała!

Wsparcie promocji produktów z Ceneo

Niewielu z nas robi zakupy - choćby niewielkie, czy pod wpływem impulsu – bez wcześniejszego sprawdzenia, czy w innym sklepie można go nabyć taniej. W dobie internetu, oraz coraz bardziej rozwijającej się e-sprzedaży, porównanie cen przed kliknięciem „kup” działanie jak najbardziej zrozumiałe.


Ceneo
Na podstawie: Ceneo
Wsparcie okazują nam specjalnie powstałe porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która wyróżnia się największym poważaniem wśród użytkowników internetu z powodu najatrakcyjniejszych ofert.

Jak korzystać z wyszukiwarki Ceneo? Nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz intuicyjne. Gdy wiemy jaki artykuł nas interesuje, należy wpisać jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Jeśli natomiast dopiero chcemy się zaznajomić z jakąś pozycją (np. telewizorem), wejdźmy w właściwą właściwą zakładkę, a tam wybierzemy interesujące nas informacje na jego temat oraz wartość.

Aby być użytkownikiem tej porównywarki cenowej, nie musimy poświęcać czasu na rejestrację czy hasła. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i ma prawo korzystać z nich każdy.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. Tak więc przygotowało program „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze umieszczane w serwisie są autentyczne. Dzięki kontroli i weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej sklepów wybiera porównywarki cen w jako możliwość promowania wizerunku firmy.

Od momentu gdy na polskim rynku pojawiły się porównywarki cen wszelakich produktów, sklepy lawinowo decydowały się na korzystanie z ich usług. W konsekwencji tego klient może szybko i łatwo porównać cenę produktu, który go interesuje i wybrać ten, który jest dla niego najtańszy .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Większa ilość odwiedzin w sklepie, zwykle gwarancja wyższych obrotów, rozpoznawalność nazwy e-sklepu - co procentuje w przyszłości (klient pamięta i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Porównywarka cen? To się opłaca!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:09