Kultura jest wspaniała!

Etui iPada wliczone w cenę produktu?

Zdecydowanie się na iPhone`a to m. in. dbanie o wizualny i techniczny stan przenośnego telefonu-komputera. Pod cacka firmy Apple`a, Huawei czy LG producenci tworzą równie jakościowe etui, które swoją ceną biją na głowę pokrowce na telefony starej generacji.
Odkąd telefon przestał pełnić tylko funkcje komunikacyjne, (a wkrótce zaczęło brakować telefonu w… telefonie) wzrosły wymagania techniczne co do wyświetlaczy. „iGabloty” dzisiejszych czasów to cacka z coraz większymi przekątnymi w dotykowych ekranach. Nie dość, że idą za tym większe, a tym samym droższe etui, to jeszcze konstruktorzy baterii muszą tworzyć coraz sprawniejsze akumulatory. Przydatność równa się też duża energochłonność. Zastój w materii akumulatorów sprawiłby, że nasze smart fony musielibyśmy ładować co najmniej raz dziennie.Przejdźmy już do etui. IPhone czy dotykowy telefon, przez gabaryty swoich ekranów, wymagają od swoich użytkowników równie dużej kabury ochronnej. Skórzane, a może piankowe – już debata nad materiałem etui pokaże nam zupełnie różne komentarze użytkowników iPhone`ów.
etui na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Preferujący jakość i gadżety postawią na skórę, silikon będzie zaś ciekawą opcją dla zwolenników trwałości i elastyczności. Następna kluczowa kwestia – każde etui powinno być idealnie dopasowane do rodzaju iPhone`a czy iPada. Już milimetr przerwy – a więc za małe lub za duże opakowanie – robi problem z codzienną funkcjonalnością mobilnego narzędzia. Zamiast frajdy z buszowania po sieci w komunikacji miejskiej czy szkole będziemy zmuszeni zająć się rozglądaniem za nowym etui iPad. Wejdź na mobilnakraina.pl, jeśli chcesz kupić inne ipad akcesoria. IPad to miła, mobilna, ale i droga zabawka. Firmowe kabury, kupowane oddzielnie od sprzętu, wyniosą nas – w przypadku najwyższej jakości materiału – nawet kilkaset złotych.


Ale wiadomo, jakiej klasy sprzęt kupuje użytkownik, analogiczne stosuje zabezpieczenia przed porysowaniami. Wybierając najnowsze rozwiązania technologiczne Apple`a, Samsunga, czy LG albo sprawa etui Samsung Galaxy S 5 jest załatwiana od ręki, albo jest przez użytkownika sprzętu wliczana w późniejszą transakcję.
To nie znaczy oczywiście, że rynek nie gwarantuje nam tańszych zamienników. Wystarczy poklikać, choćby na portalach zakupowych i oczekiwane etui będzie na wyciągnięcie ręki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:07
Tagi: sprzęt, gadżety, etui