Kultura jest wspaniała!

Następna odsłona gry, która daje nam możliwość, chociaż przez chwilę stać się najlepszymi piłkarzami na świecie

Wszyscy mniejsi i więksi chłopcy chcieli, chociaż przez chwile poczuć się jak piłkarze z czołówki światowej. Z tego powodu producenci gier komputerowych od lat widząc w tym opcję na zarobek, tworzą kolejne wersje gry, gdzie mamy możliwość znaleźć się na największych stadionach światowych drużyn i bić się o puchary. Od końcówki września możemy grać w dwudziestą drugą odsłonę fifa 15. To naprawdę wspaniałe, że każda odsłona jest jeszcze lepsza. W tej grze zwrócono uwagę na wiele szczegółów.


zestaw playstation i gry
Napisał: Airwolfhound - Over 1 million views, thanks :-)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Poza podstawowymi opcjami, które znalazły się już w poprzednich seriach, ta odsłona gry Fifa jest wzbogacona o kolejne opcje radości piłkarza jak i o kolejne opcje związane ze stanami emocjonalnymi. W całkiem inny sposób przedstawiana jest oprawa meczowa. Poza tym mamy do dyspozycji kolejne techniczne triki i co istotne obrona staje się bardziej zwartą formacją. Przez, co mamy lepsze możliwości zatrzymania przeciwnika. Sporo osób uważa, że gra w piłkę nożną na ekranie to żadna frajda. Ale prawda jest taka, że mawiają tak jedynie Ci, którzy nigdy nie grali w Fifę. Jeżeli chcemy rzeczywiście się wypowiadać to usiądźmy i postarajmy się zmierzyć z zespołem przeciwnika, wybierzmy jednego zawodnika i pomóżmy mu w rozwoju jego kariery, pamiętając o tym jak istotne są pozostałe funkcje tej gry.

Prawda jest taka, że po paru meczach, kiedy będziemy wszystko ogarniać trudno będzie nam odejść od tej gry. Zwłaszcza osobom, które ogółem uwielbiają piłkę nożną. Dlatego jeśli jesteśmy pasjonatami footballu czy to oglądać w TV czy też oglądamy mecze z trybun, to dobrze uzupełnić tą pasję o Fifę 15. Dzięki tej grze będziemy wiedzieli więcej o piłce nożnej i co istotne będziemy mogli wyćwiczyć refleks i odrobinę oderwać się od szarej rzeczywistości. Poza tym, producenci postarali się, żeby każdy kraj poczuł się doceniony. Na okładce, poza gwiazdą światowego formatu są zawsze gracze w piłkę , którzy są bohaterami konkretnego kraju. Akurat u nas jest to Robert Lewandowski, który dzięki temu jak gra okazał się również gwiazdą światowego formatu.

Japońska nowatorskość pokazuje, że pewne pomysły są nie do przebicia
Kraj kwitnącej wiśni zawsze przodowała w nowoczesnej technologii. Z tego powody od 1944 roku gra Tekken ciągle jest tak popularna na całym świecie. Niebawem pojawi się już siódma część tej serii. Tekken 7 to modelowa gra dla fanów ostrej jatki. Ta część pozwala nam na możliwość wyboru swej postaci z większej ilości zawodników. Wszystkie postaci do wyboru mają swoje ulubione sposoby walki. Miejsca, gdzie odbywają się walki można odnaleźć w rzeczywistości, ale sporo jest też fikcyjnych miejsc. Skomplikowana fabuła może nas trochę przytłoczyć, ale po chwili wszystko okaże się dla nas jasne. Gra pozwala na rozrywkę dla dwóch osób. Wszystkie osoby, które czekają na tą odsłonę japońskiej gry muszą uzbroić się w cierpliwość. Światowa premiera jest przewidziana na 2015rok. A gracze, którzy po nią sięgną, na sto procent będą zaskoczeni nie tylko, jakością zdolności nowych zawodników, ale na pewno całą otoczką audiowizualną, bo ta powala precyzją.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:08
Tagi: gra, Fifę 15, Tekken