Kultura jest wspaniała!

Stosowną porcję zabawy umożliwią Ci najwspanialsze rewelacyjne fantastyczne wspólne gry.

Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem bądź miłośnikiem wyścigów, kreatorem czy graczem bez litości dla przycisków, gry to świat doznań, jaki ktokolwiek może odsłaniać w swoim domu. Stosowną dawkę uciechy umożliwią Ci najwspanialsze błyskotliwe nadzwyczajne wspólne gry.


gry na konsole
Napisał: jareed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Battlefield Hardline, czyli pojedynek na styku prawa i bezładu, łączy w sobie żywą akcję sposobu wieloosobowego z angażującą uczuciowo akcją w kierunku obecnych seriali kryminalnych. W sposobie wieloosobowym będziesz gonił przestępców, wybawiał zakładników, czy też niszczył sejfy i umykał ze zdobyczą, zależnie od tego, po jakiej stronie reguły staniesz. W kampanii jednoosobowej wkomponujesz się w osobę młodego detektywa Nicka Mendozy, który przemierza USA w poszukiwaniu wendety na partnerach ze służby, którym onegdaj ufał. Taktyka, partnerstwo w drużynie, wielorakość wehikułów i obszerne mapy, oto intrygujący świat kryminału przeniesiony na obszar serii Battlefield.

Gra dzieje się w czasie współczesnym, a miejsca są różne, olśniewające i istotnie w dużej mierze podatne na unicestwienie. Korzystaj z pełnego arsenału broni zarezerwowanej dla wojska, oraz nowego gatunku rynsztunku jak obrzyny, paralizatory, tyrolka i kotwiczka wspinaczkowa. Gadżetów wolno użytkować w opcjonalnym miejscu na jakiejkolwiek mapie, co wprowadza do rozgrywki fragmenty zdziwienia i nieprzewidywalności. Spotkanie z udziałem pojazdów w Battlefield Hardline jest przebojowa i niepowtarzalna. Prowadź na pełnych obrotach na drugi koniec mapy aby udzielić odsieczy towarzyszom, rozjeżdżaj przeciwników na miazgę i wiej motorem przed policją ze zdobyczą na swych plecach.

Wirtualne gry
Napisał: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
W batman arkham knight po raz kolejny wcielamy się w Mrocznego Rycerza, który będzie musiał przeciwstawić się całkiem nowemu nieprzyjacielowi. Ponadto wielu przestępców w Gotham City zjednoczyło się, żeby kategorycznie rozprawić się z Batmanem. Pod wodzą Scarecrowa ukartowali odrażający plan. Jego główna faza zaczęła się razem z rozlokowaniem w całym mieście zasobników ze ogromną trutką. Cząstka miasta zostaje ewakuowana, a bohater musi kolejny raz wkroczyć do działań pod ochroną nocy.

Pod względem rozgrywki, gra proponuje układ walki podobny do tych z poprzednich wersji, który ubogacony został o parę nowatorskich działań. Autorzy starają się jednakże nie utrudnić zbytnio przyjemności, usiłując pogodzić żywiołowość z prostotą kierowania. W czasie gry przemierzymy obręb pięciokrotnie większy aniżeli uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii pozyskamy sposobność kierowania Batmobilem. Wehikuł jest wyposażony w wielkie działko, szybkostrzelnego miniguna, jak również wyjątkowe narzędzia do wojny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:14
Tagi: gra, rozgrywka