Kultura jest wspaniała!

Polepszanie oferty usług telewizyjnych i internetowych w naszym kraju

Pamiętasz te czasy, gdy telewizor był czarno-biały, a do wyboru miałeś dwa kanały telewizyjne? W zależności od tego, w jakim jesteś wieku pamiętasz to trochę, bardziej lub zupełnie wcale. Większość nie będzie tego pamiętać, ponieważ to istotnie dawne dzieje. Jeszcze bardziej odległy był okres, gdy na wsi był jeden telewizor, a wszyscy mieszkańcy zbierali się przykładowo u Sołtysa, aby coś pooglądać. W jakim okresie to było? Wydaje się, jak gdyby przed wiekami. Dzisiaj ciężko to sobie wyobrazić, zwłaszcza, że wybór w zakresie ofert telewizji i internetu jest naprawdę pokaźny.
pilot celujący w nicość
Napisał: Rugby Streaming
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie dość, iż rośnie liczba gospodarstw domowych, gdzie dostępny jest Internet, to jednocześnie coraz więcej ludzi pragnie posiadać jak najbardziej szeroki wybór w zakresie telewizji cyfrowej. Konkurencja jest dość duża, lecz to dobrze, bo oferty różnych firm stale się przebijają, a konsumenci dzięki temu dostają coraz bardziej konkurencyjne oferty.

W dużych miastach najłatwiej odnaleźć firmę, jaka zainstaluje u nas w mieszkaniu dostęp do internetu i telewizję, nie trzeba nawet opuszczać domu. Przykładowo, jak mieszkasz we Wrocławiu wystarczy w okno przeglądarki wpisać telewizja cyfrowa, ażeby zaraz dostać mnóstwo konkurencyjnych ofert lub sprawdzić tu www.moico.pl/oferta.html. Zresztą, mieszkając na wsi także jesteś w stanie to zrobić, nigdzie nie musisz się fatygować. Firmy walczą o każdego klienta, tak więc przedstawiciel danej firmy zadzwoni do Ciebie, a w razie gdybyś chciał inaczej przyjedzie pod wskazany adres i przedstawi ofertę od A do Z.Internet, kabel
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Pamiętaj, bądź wymagający, pytaj, szukaj brak konkretów w ofertach, miej na uwadze, że na rynku jest wielka konkurencja i każda firma będzie toczyła boje o każdego abonenta. To nie są czasy, kiedy na rynku telekomunikacyjnym rządziła tylko jedna firma. Były takie sytuacje, że jawnie „olewała” swoich klientów, ponieważ wiedziała, że nie ma żadnej konkurencji.


To oczywiście inna branża i inne czasy, lecz ma przełożenie na każdy inny rynek w każdym czasie. Jeśli chodzi o rynek telewizyjny i internetowy czy telekomunikacyjny, to taka sytuacja nie może się powtórzyć, ponieważ zamiast monopolu jest wielka konkurencja i walka o każdego klienta. Poczuj się więc jak klient i bądź wymagający, a dzięki temu otrzymasz najlepszą, najbardziej korzystną dla Twoich potrzeb propozycję http://www.moico.pl/.

I miej zawsze rękę na pulsie. Rynek stale ulega zmianie, pojawiają się jedne przedsiębiorstwa, drugie upadają, jedne zaskakują wspaniałą ofertą, więc i kolejne muszą coś z tym zrobić. Obserwuj to i w razie potrzeby dokonaj zmiany usługi. Z drugiej strony, mało osób tak czyni, ponieważ nie znajdujemy na to czasu. Codzienne sprawy nas pochłaniają i zapominamy o tych sprawach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-01 07:54:13
Tagi: Konsumenci, rynek, klient