Kultura jest wspaniała!

Internetowe konkursy - gdzie szukać takiej rozrywki?

Internet to źródło ogromu ciekawych wiadomości. Możemy w nim odszukać miedzy innymi info o konkursach. Jeżeli chodzi o konkursy online to jest ich rzeczywiście dużo.


usługi internetowe
Napisał: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy i mały i duży użytkownik Internetu może znaleźć jakiś konkurs , który będzie im odpowiadał. Powinniśmy, więc zamiast bezproduktywnie patrzeć się na kolejną stronę ze śmiesznymi, bardziej lub mniej, obrazkami, poszukać konkursu, który doprowadzi do tego, że czas będziemy spędzać o wiele przyjemniej. W momencie, kiedy znajdziemy konkurs, będziemy musieli znaleźć czas na to, by zorganizować odpowiedź – zrobić zdjęcie, kolaż itp. i potem z niecierpliwością czekać na wyniki. Branie udziału w konkursach przyzwyczaja nas do kreatywnego spędzania czasu. Dobrze tworzyć sobie takie przyjemne nawyki. Zamiast tracić czas przed laptopem możemy go dobrze spożytkować biorąc udział w konkursach. Satysfakcja z wygranej jest wielka, a i nagrody z powodu samego wzięcia udziału, w postaci prenumeraty, biletów do kina są w stanie wprowadzić w świetny nastrój. Tak, więc od nas tylko zależy jak będziemy spędzać czas w Internecie.

Fajne zabawy dla dzieci

Często myślimy o tym jak zaplanować czas dla naszych dzieci. Wiadomo, że najlepiej byłoby gdybyśmy całe popołudnie mogli spędzać razem, siedząc i grając w gry planszowe lub oglądając wspólnie jakiś film familijny czy iść na spacer. Jednak nie zawsze mamy tak dużo czasu. Z tego powodu musimy wyszukać jakieś ciekawe zabawy, w stylu zrób to sam dla dzieci, żeby zamiast siedzieć przed komputerem kreatywnie spędziły czas. Sami możemy przygotować dzięki wskazówkom z sieci wiele różnych intrygujących gier, w które nasze dzieci zechcą bawić się same. Dzięki temu zaczną uczyć się, że nie wszystko trzeba robić z rodzicami i będą lepiej robiły wszystko same, a my znajdziemy chwile dla siebie. Zabawy typu: zrób to sam, są w stanie niesamowicie pobudzić dziecięcą wyobraźnię. Rzeczywiście dobrze od najmłodszych lat zaszczepiać w dziecku ciekawość tego, co nowe, by z czasem samo potrafiło szukać dla siebie wartościowych i ciekawych zajęć. Dlatego zamiast dawać naszemu dziecku następną grę komputerową wysilmy się trochę. Postarajmy się pokazać, że nie tylko komputer jest w stanie naprawdę nas zaskoczyć i sprawić, że kilka godzin minie niesamowicie szybko.

Więcej na temat internetowych konkursów dla dzieci: hobbart.org

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-21 07:54:04
Tagi: konkurs, dzieci, gry