Kultura jest wspaniała!

Popularne piosenki z naszych tegorocznych wakacji?

Sezon letni to czas podróży. Wielu z nas chce przeżyć ten czas jak najciekawiej, bawiąc się z przyjaciółmi, spędzając czas na plaży czy też zawierając nowe znajomości. Zawsze wszystkim tym elementom urlopu towarzyszą letnie przeboje puszczane w klubach i knajpkach, w których spędzamy późne popołudnia zawierając nowe przyjaźnie.

gitarzysta
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Piosenki te okazują się po powrocie do domu wspaniałym impulsem, który przywołuje wszystkie wspomnienia, wspaniałych chwil i bliskich nam osób. Za pomocą piosenek, jakich słuchaliśmy w trakcie lata mamy możliwość pielęgnowania naszych wspomnień i sprawić, żeby wakacje zostały z nami dłużej.Pamiętając listę najlepszych hitów ostatniego lata mamy możliwość przywoływania najcudowniejszych chwil naszych letnich wojaży - przekonaj się. Na szczęście jest duża ilość wytwórni muzycznych, często związanych z działaniem jakiejś rozgłośni radiowej, które po skończonych wakacjach wydadzą największe hity ostatniego lata. Z ich pomocą mamy możliwość przypomnieć sobie nawet te piosenki, o których mogliśmy już zapomnieć w napływie wakacyjnych wrażeń. Hity lata 2014 grane są jeszcze długo po skończonych wakacjach, a niektóre zostają w kanonie muzyki rozrywkowej puszczanej w danej rozgłośni radiowej na stałe, oczywiście o ile były to hity przebojowe lub po prostu takie, które słuchacze polubili ze względu na jakiś charakterystyczny motyw, typ brzmienia, czy też najzwyczajniej treść utworu lub jego żartobliwy klimat. Pośród hitów lata 2014 odnajdziemy dużo różnorodnych stylistycznie piosenek, będą tutaj ballady ale także mocne taneczne rytmy. Popularnym hitem lata 2014 jest piosenka Eweliny Lisowskiej zatytułowana We mgle. Kolejną piosenką, jaka bez wątpienia znajdzie się na wielu krążkach wakacyjnych z roku 2014 jest piosenka Kasi Popowskiej pt.: Przyjdzie taki dzień. Adekwatnie jest z utworem Ewy Farny pod tytułem Tajna misja, która bez wątpienia umieszczona zostanie na wielu wakacyjnych zbierankach. Znaczną jednak większość jednak na listach hitów wakacji 2014 umieszczone będą hity w języku angielskim.

Duzi producenci muzyki za granicą nagrywają często wielkie produkcje, którym towarzyszy intensywna kampania reklamowa. Przykładem takich przebojów lata 2014 mogą być utwory takie jak Calvin Harris – Summer, znany również z innych utworów, tak samo jak DJ Antoine i Light It Up. Do kanonu muzyki lata 2014 bez wątpienia zaliczymy również Borgeous – Invincible oraz Rita Ora – I Will Never Let You Down. Dobrze jest również przejrzeć listy przebojów stacji radiowych, żeby nie umknęły nam żadne hity, które przedłużą nam lato.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-21 07:54:02
Tagi: muzyka, Lato, 2014