Kultura jest wspaniała!

Zabawa mondozoo, rozgrywka mondoveto, gra kraina wikingów

Grając w Krainę Wikingów, nadzwyczaj sporo czasu spędza się w grodach, koloniach, bądź przystaniach. W owych właśnie miejscach trzeba sprzedać przywłaszczone przedmioty, czy też podmienić je na takie, jakie będą potrzebne nam się w dalszej grze. Chcąc podjąć się dowolnego zadania, powinno się się udać do karczmy. W centrum jest zagadkowy facet, który zleci nam funkcję do zrealizowania. Rozpiętość problemów w grze kraina wikingów jest spora, toteż nikomu nie powinno się znużyć ich wykonywanie.


wcograc.pl:http://www.wcograc.pl/kraina-wikingow
Jeżeli dosięgną nas komplikacje płatnicze, a dochody z grabieży okażą się mizerne , nieodzowne okaże się zarobienie kolejnych talarów. W tym celu można udać się do pracy, względnie wziąć udział w bójkach na arenie. Jeżeli uda nam się pobić drugiego gracza, uzyskamy jego kapitał. Gra kraina wikingów jest niezwykle zajmująca.

Gra mondo zoo zaskoczy nas swoją oryginalnością i jeszcze większą łatwością - czytaj więcej. Mecz opiera się na układzie poziomów, jakie nazywają jakie konstrukcje i zwierzęta w danej chwili zdołamy wprowadzić do własnego parku. Głównym zamysłem gry mondo zoo, jest dążenie do rozwoju parku, zapewnienie mu solidnego kręgu zwiedzających, jacy będą mogli obserwować najbardziej wartościowe
gry
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
odmiany zwierząt z całego świata.


Kontur ogrodu zoologicznego zależy tylko od własnego wyobrażenia i naszej pomysłowości. Winniśmy uczynić nasze obiekty życzliwymi dla zwierząt i gości, żeby zapracować tak ogromnie potrzebne finanse.

Zasadniczym zamiarem gry mondo veto, jest uzdrawiać zwierzęta i pozostać najlepszym weterynarzem na wszystkich kontynentach. Mimo postępów w grze, w najcięższych przypadkach przydatna jest pomoc paru kamratów. Sporządzono klinikę, która gwarantuje łączną pracę trzech weterynarzy i proponuje najważniejsze usługi. Bez względu na to, czy gracz woli rozrywkę solo, czy wspólną, jest wiele misji, wyzwań i współzawodnictw, jakie pozwalają rywalizować z drugimi weterynarzami w zabawie - http://www.wcograc.pl/mondoveto.

Leczenie zwierząt w mondo veto mieści trzy poziomy - ocenę, operację i kuracje. Gracz ma obowiązek posiadać właściwą wiedzę do przejścia jakiegokolwiek pułapu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-21 07:54:07
Tagi: gra, praca, usługa, wiking