Kultura jest wspaniała!

Czy masz wątpliwości, kim jesteś i czego pragniesz od życia? To niezwykle istotne kwestie

Nie ma recepty na udane życie. Po prostu. Nawet te wszystkie porady mówiące, jak można poprawić swoje życie w ciągu iluś tam godzin, włożyć można między bajki. Jak już o bajkach, to w wielu mitach odnajdziemy cenniejsze rady, gdyż pokazują one losy człowieka. Nie można wierzyć, że da się zmienić z dnia na dzień. Zamiast tego, zamiast oszukiwania siebie bez przerwy, lepiej zadać sobie pytanie: kim właściwie jestem? do czego zmierzam? Jaki mam (jeśli mam) cel w życiu?odpowiedzi na te pytania mogą stać się kluczem do sukcesu.
własnoręcznie robiona biżuteria
Napisał: Strangell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Może zacznij od tego, co lubisz, czy masz jakieś hobby ? Niektóre osoby są strasznie zafascynowane danym zagadnieniem czy zjawiskiem, lecz nie potrafią odpowiednio dobrać słów– czym jest dla nich ów zainteresowanie. Czasami po prostu brakuje konkretów. Bo, gdy powiemy, że naszą pasją są samochody czy muzyka, to zabrzmimy, jak wiele innych osób. Takie pojmowanie spraw nic nie pokazuje, nie przypisuje nam cech, charakterystycznych dla ludzi z określonymi zainteresowaniami i pasją. Niestety, wygląda to jak z wpisywaniem do CV w polu „zainteresowania”, takich perełek, jak: film, muzyka, podróżne. Tutaj o ciekawym hobby: zobacz trochę więcej.

Tak samo wpisuje wiele innych osób, niczym si,e tym nie wyróżnimy. Tymczasem, jak sprecyzujemy jaką muzykę lubimy czy jakie kino, to mamy większe szanse na bycie zauważonym. Aktualnie w tej materii mamy wiele szans, gdyżdziś promocja jest nieodłącznym elementem autoprezentacji. Jak? Dzięki internetowi, a konkretnie za pomocą bloga. Nie jest to skomplikowane, każdy może to zrobić bardzo szybko. Wiele osób tak się wypromowało. jednak, i ta możliwość staje się dziś nie tak wcale atrakcyjna. Co nieco o niebanalnym hobby z kolei znajdziecie tu - http://www.ceneo.pl/Akcesoria_do_broni_palnej.Powód tego jest zaskakująco prosty: skoro każdy może założyć blog, to trzeba prowadzić g o naprawdę w ciekawy sposób by zdobył wielu fanów. Tym samym powstaje taki oto problem, który nabiera wagi, o ile zdamy sobie sprawę, że choć możliwości są spore, to tak naprawdę wymagają one od nas bardzo dużego wysiłku potrzebnego do zdobycia rozgłosu. Nie wystarczy już dobre, ciekawe hobby, teraz trzeba to odpowiednio podrasować, żeby było bardziej ciekawe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:03
Tagi: film, kino, hobby, blog