Kultura jest wspaniała!

Czy opłaca się grać w obecne gry komputerowe?

W obecnych czasach trudno się obejść bez komputera albo innego przenośnego sprzętu z dostępem do internetu. Urządzenia elektroniczne nie służą tylko do pracy, ale także w dużym stopniu do zabawy. Jedną z niebywale uznanych rozrywek są gry internetowe. Czy warto jest zostać ich miłośnikiem i dlaczego tak wiele ludzi je lubi?
gry online
Napisał: Saiko Weiss
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kluczowym powodem jest możliwość integracji z innymi użytkownikami. Chociaż w grze stajemy się najczęściej innymi postaciami i decydujemy się na pasujący nam awatar, to doceniamy grę z realnymi osobami, które przeżywają rozgrywki w jednakowym stopniu, co my. Gry towarzysta, chociaż rozgrywają się w sieci, to jednoczą i pomagają w nawiązywaniu przyjaźni. Czasem parę minut wspólnej gry starczy, by kogoś polubić i chcieć stworzyć z nim zgrany duet (http://www.wcograc.pl/urban-rivals).

Po drugie, mamy szeroki dostęp do internetowych zabaw. Możemy decydować się na rozmaite gry. Superbohater to postać, jaką od zawsze pragnąłeś być? Nic łatwiejszego, wystarczy znaleźć grę o mocarzach i już można ratować świat. Wiele gier jest darmowych, co jest szczególnie ważne dla młodych graczy, którym mogłoby nie wystarczyć kieszonkowego na takowe wydatki. Niebywale lubiana jest także gra Urban Rivals, jaka, co najważniejsze, jest dostępna nie tylko na komputer, lecz także na sprzęty mobilne. Gracze zbierają kolekcjonerskie karty, jakie stanowią określonych bohaterów i uczestniczą potem w walkach. Kto zwycięży? To nigdy nie jest przesądzone. Trzeba po prostu zostać najlepszym.

Gry online (kliknij) mają także bez wątpienia wpływ na rozwój logicznego rozumowania. Gracz musi często poszerzać swoją wiedzę co do konkretnych dyscyplin związanych z tematyką gry, podejmować odpowiednie wybory i przewidywać reakcje innych użytkowników. Dodatkowo gry rozwijają spostrzegawczość, uczą cierpliwości oraz zdrowego współzawodnictwa i podporządkowywania się zasadom wyznaczonym w grze, inaczej konto gracza może być zablokowane.
gry online
Napisał: Enrico Strocchi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli dotychczas nie przepadaliśmy za grami na komputerze, dobrze jest zacząć od darmowych rozgrywek, by przekonać się czy to dobra zabawa dla nas. Inaczej zmarnujemy tylko pieniądze - choć nie będą to spore kwoty, to nie warto ich wydawać na marne. Gry towarzystwa w sieci mogą być naprawdę fajnym sposobem na spędzanie wolnego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:01
Tagi: zabawa, dostęp, gry internetowe, zabawy