Kultura jest wspaniała!

Czytanie książek na nowo jest modne

Nie da się skryć faktu, że czytanie książek niewątpliwie jest ogromnie zajmującym sposobem na spędzanie wolnego czasu. W tym miejscu warto również dodać, że czytanie w rzeczy samej jest najlepszym sposobem na rozszerzanie naszych horyzontów oraz na rozwijanie własnej kreatywności.
książki
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Liczba gatunków książek, która cieszy się naszym wielkim zainteresowaniem jest relatywnie duża, niemniej jednak nie sposób pominąć literatury fantasy. Wśród naszych krajanów możemy wskazać niesłychanie popularnych twórców tego typu książek, w związku z tym obowiązkowo powinniśmy się z nimi zapoznać. Jednym z nich z pewnością jest Andrzej Sapkowski, którego książki są dziś tłumaczone na niesłychanie wiele języków, co niewątpliwie świadczy o jego popularności. Jego adaptacje książkowe doczekały się również wersji filmowych, co jest również namacalnym wyznacznikiem popularności jego twórczości.Książki fantasy wychodzące spod pióra Sapkowskiego niejednokrotnie cieszą się bezkresnym zainteresowaniem pośród czytelników z całego świata. Stanowczo w najwyższym stopniu popularną pozycją książkową jest Wiedźmin, który od wielu lat na trwałe wpisał się w klasykę światowej literatury fantasy. Niemniej tymczasem nie jedynie wersje książkowe cieszą się dzisiaj ogromnym zainteresowaniem czytelników. Przykładem może być chociażby audiobook "Wiedźmina" (http://fonopolis.pl/Bozy-bojownicy), który jest wybitnie chętnie pobierany oraz
czytnik
pozyskiwane przez internautów w ostatnich latach. Taka forma czytelnictwa z pewnością jest niesłychanie trakcyjna, bowiem audiobooki z Wiedźminem stanowi doskonalą propozycję dla osób, które lubią słuchać, niemniej tymczasem nie lubią nadwyrężać swojego wzroku. W tym miejscu pożądane byłoby także dodać, że niezmiernie ważna pozostaje kwestia doboru odpowiedniego lektora, który będzie czytał tekst. Dla osób zabieganych, które wielokrotnie noszą słuchawki od telefonu ze sobą będzie to wspaniała opcja do zapoznania się z literaturą Sapkowskiego.


Regularne czytanie książek powinno być naszym obowiązkiem (najlepsze słuchowiska w Polsce). Są one bowiem wybitnie dobrym środkiem do rozwoju oraz edukacji, ale i także rozrywki. W tym celu obligatoryjnie musimy zapoznać się z naszymi rodowitymi autorami, którzy oferują nam wyjątkowe tytuły.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:06
Tagi: książki, słuchawki, literatura, fantasy