Kultura jest wspaniała!

Gry

W obecnych czasach większość dzieci dostaje gry. Nieważne, z jakiej okazji, najważniejsze, że gra jest najnowsza i pasuje na najnowszą konsolę. Oczywiście sporo osób gra też w różnego rodzaju gry na telefonach czy tabletach, lub starym zwyczajem na komputerach stacjonarnych. Ale ostatnimi czasy bardzo powszechne są konsole do gier. Tak, więc każde dziecko chce by rodzice zapewnili mu taka rozrywkę. Konsole są drogimi gadżetami, więc dziecko musi sobie zasłużyć na taki prezent.

gra komputerowa Diablo
Napisał: Corey Marshall
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chyba, że konsola staje się sprzętem, który daje możliwość sprawniejszego funkcjonowania całej rodziny, wtedy można śmiało kupić nową konsolę i dadzą dziecku czas na granie. Powinniśmy poza dostarczaniem dziecku wirtualnej rozrywki, jaką są gry komputerowe, kupić też gry planszowe. Tyle się teraz opowiada o tym, że rodzicom brakuje czasu dla swoich pociech. A prawda jest taka, że rodzice wieczorem siedzą przed TV a dziecko przed komputerem. Dlaczego? Bo nie umiemy już wspólnie spędzać czasu. Między innymi dlatego faktycznie dobrze zainwestować w jakąś konkretną grę planszową i spędzać przy niej, chociaż 2 godziny w trakcie tygodnia, takie gry na pewno polepszą się relacje w rodzinie. Polecam: http://www.ceneo.pl/Gry_do_pobrania_na_Xbox_One.

Wspaniała rozrywka dla ludzi w każdym wieku

Kto z nas nie miał okazji grać w jakąś grę, ręka do góry? Jak widzimy nikt się nie odezwał. Nasze babki i dziadkowie mieli karty, my posiadamy laptopy. Choć musimy przyznać, że najczęściej najwięcej radości dają te gry, gdy obok są inne osoby. Z tego powodu nadal bardzo popularne pozostały gry planszowe i ciekawe gry towarzyskie, które są świetne podczas spotkań ze znajomymi. Gry komputerowe są w porządku, ale jedynie wtedy, gdy przychodzi nam siedzieć w pojedynkę. Chociaż czasem można posiedzieć przy konsoli i pograć w coś ze znajomym przy piwie (przykład: link na temat).

każda gra to koszta, ale też większość gier czegoś nas nauczy. Niektóre poprawiają nasz refleks, a niektóre pozwalają zawierać nowe znajomości. Wszystko zależy od tego, jaką osobą jesteśmy. Obecnie możemy wyszukać grę, która będzie pasowała do naszych predyspozycji. Nie wszystkim pasuje granie w różnego rodzaju strzelanki, ale nie wszyscy są w stanie ogarnąć gry logiczne. Z tego powodu na rynku jest ogrom różnych gier które są dostosowywane do wieku i zainteresowań.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:02
Tagi: gry planszowe, gry komputerowe, Granie, gry logiczne