Kultura jest wspaniała!

Sposób na relaks

Zaczynając od poniedziałku aż do piątku pracujemy. Całymi dniami obsługujemy petentów, załatwiamy rzeczy rozliczne "na teraz". Stres wzrasta. Gdy jeszcze dołożymy do tego fakt, iż nasi współpracownicy również podlegają niemałemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konfliktową sytuację bardzo łatwo.
gracze
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do wybuchu może przywieść chociażby przestawiony kubek lub zagubiony spinacz. Co zatem zrobić ażeby obniżyć poziom stresu? Dobrym rozwiązaniem jest w tejże sytuacji tzw. gra na przeglądarkę w którą można zagrać podczas przerwy lub popołudniami odpoczywając we własnym mieszkaniu. Można przykładowo w jednej z tychże gier wcielić się w rolnika uprawiającego pole, handlującego żytem czy dojącego krasule. To pomysł dla tych pokojowo nastawionych do życia. Dla nich rekomenduję bardzo popularną grę - Wiejskie życie (http://wcograc.pl/wiejskie-zycie). Gdy natomiast nasza frustracja jest nieco większa bądź zwyczajnie posiadamy kolekcję twórczości na temat Starożytności (bowiem niezmiernie interesują nas zamierzchłe czasy) możemy zagrać w grę osadzoną w rzeczywistości Antyku. Wcielamy się wtedy w rolę Cezara i kierujemy starożytnym miastem bądź w wypadku Forge of empires (zacznij grać), transferujemy się do feudalnej Europy, wcielamy się w księcia i dysponujemy grodem. Nie jest to wbrew pozorom łatwa gra dla nastolatków, gdyż aby rozgrywka była satysfakcjonująca musimy posiadać informacje z zakresu ekonomii.rozrywka
Należy też niczym w szachach przewidzieć co wymyśli współzawodnik, a naszym współzawodnikiem nie jest elektroniczna maszyna cyfrowa lecz drugi człowiek. Komputer pełni tutaj jedynie rolę interesującej planszy do gry jednak piony przesuwają gracze. Tym osobom natomiast którzy dotąd nie byli w szpitalu a chcą spróbować szpitalnego żywota (nie zupełnie serio) polecam Kapi hospital. Jest to gra symulacyjna na przeglądarkę w której jako właściciel i dyrektor szpitala leczysz swoich pacjentów oraz wznosisz nowe gabinety zabiegowe a niepospolite terapie czynią sporo zabawy w salach chorych. Typów gier na przeglądarkę jest wiele, są wśród nich: gry akcji, gry ekonomiczne, fantasy, logiczne, RPG, sportowe, strategiczne i wiele, wiele innych, a więc z pewnością każdy znajdzie swoją ulubioną, a w rozsądnej dozie stanowią one świetne zajęcie odprężające.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:05
Tagi: gra, RPG, rozgrywka