Kultura jest wspaniała!

W które gry bardziej opłaca się grać: w planszowe czy komputerowe?

Rynek gier jest bardzo dynamiczną specjalnością. Każdego roku przybywa tu cała masa tytułów. Klienci ciągle je nabywają, ponieważ w naszych trudnych czasach gry są odskocznią od trudów codzienności. Zarówno gry planszowe, jak i komputerowe cieszą się dużą popularnością. Jedni wolą zatopić się w wirtualnej rzeczywistości, drudzy realne spotkanie z bliższymi. W które gry bardziej opłaca się grać?
konferencja na temat gier
Napisał: Vancouver Film School
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rynek gier komputerowych rozwija się obecnie w bardzo szybkim tempie (w tym miejscu możesz się o tym przekonać: na stronie). Co jest tego powodem? Wpływa na to bez wątpienia rozwój informatyki, która daje możliwość wcielenie się w ulubionego na przykład piłkarza i rozegranie wymarzonego meczu. Dla większości internautów rozgrywka w europejskich rozgrywkach piłkarskich jest niemożliwa. Ale dzięki grom wirtualnym można poczuć namiastkę tego pięknego wydarzenia. Gry pomagają wczuć się w losy tych zawodników i doświadczyć rywalizacji na stadionach Europy czy świata.

Wysoka jakość tych gier sprawia, że zyskuje się pełny komfort gry i emocji które z niej wynikają. Podobnie jest także z innymi rodzajami gier. Gry strategiczne są na bardzo wysokim pułapie (tu przykłady: gry na konsolę). Potrafią w jednej chwili przenieść użytkownika w dowolne miejsce świata. Zaletą gier komputerowych może być to, że można w nie grać pozostając w domu za pośrednictwem sieci. Jednakwystępują tendencje do ukazywania agresji, co może nie być na rękę niektórym matkom.Może należałoby wobec tego podjąć próbę poznania świata gier planszowych. Teraz gry planszowe są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw. Wysoki komfort gry i precyzja wykonania powodują, że partie rozgrywa się niesłychanie przyjemnie. Gry planszowe posiadają również pewną właściwość, której nie posiadają gry Internetowe. Mianowicie czynią, że w grze angażować się może cała rodzina przy wspólnym stole. A to bardzo mocno wpływa na budowanie trwałych relacji z najbliższymi. Szczególnie jest to istotne w czasie, gdy brakuje nam czasu na spotkanie przy wspólnym stole. I to czyni gry planszowe wartymi polecenia. Oczywiście wybór między grami planszowymi a komputerowymi to rzecz gustu. Ale dla wzmocnienia relacji międzyosobowych planszówki są lepsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:00
Tagi: komputer, gra, rozgrywka