Kultura jest wspaniała!

Zbuduj swój zamek i rządź swym królestwem lub wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.
W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Napisał: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (kliknij tu) przeprowadzi cię do rzymskiej Cywilizacji. Nie bój się jako niewolnik zaistnieć w rzymskim amfiteatrze Flawiuszow. W nim czekają na ciebie autentyczni przeciwnicy, na których zbiera się cała
więcej informacji
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
twoja czujność. Okaż swoją bohaterskość i pokaż w trakcie walki, co umiesz. W tej rywalizacji pokażesz innym graczom na scenie twoją fachowość w konkurencji. Odnotuj czy potrafisz zejść ze sceny zwyciężonym. Właściwym zadaniem w grze jest wyjść odważnie z każdej bitwy.Uzbrój twojego mężnego niewolnika i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz utrzymującą w naprężeniu bitwę z wrogiem Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie swojego bohatera. Potrzebujesz do tego przeróżnych starożytnych narzędzi. W grze sieciowej odnajdujesz odległe miejsca Europy. Na wyższych szczeblach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gra mondozoopark ułatwi ci stać się dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie stworzenia ze świata a także gatunki zagrożone. Organizuj rozbudowę zoo i dokonuj istotnych dla jego istnienia zamierzeń, by przyciągnąć masy zauroczonych gości.

Celem zabawy jest dążenie do kreowania ogrodu, zapewnienie mu wiernego grona gości zwiedzających, którzy będą mogli zwiedzać najbardziej pożądane rodzaje zwierząt z całego świata. Gra sieciowa umożliwi ci zbudowanie siedziby, w którym staniesz się władcą. Wkroczysz do średniowiecznego świata.Stworzysz zamek ożywisz własną wioskę i zasiedlisz lasy. Będziesz zobligowany podpisywać związki, tworzyć oddziały i zapobiegać o ich arsenał. Zbierzesz olbrzymią broń i ruszysz na wojnę. Kroczysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-05 07:54:04
Tagi: gry, bitwy, pojedynki