Kultura jest wspaniała!

Gry dla najmłodszych

Jeszcze niedawno temu dzieciaki po szkole ciskały tornistry pod biurko i biegły na podwórko. Do domu trzeba ich było zawlekać na siłę. To przecież poza nim wyprawiały się najfajniejsze rzeczy. Można było zrobić domek na drzewie lub pobawić się w chowanego. Chłopaki godzinami kopali w piłkę, a dziewczyny bawiły się w piaskownicy. Dzieciaki dosłownie błagały rodziców o jeszcze jedną godzinkę zabawy.

Zabawa na śniegu
Napisał: Bird&Co Sp. z.o.o.
Na podstawie: Bird&Co Sp. z.o.o.
Te czasy jednakże przeminęły. Umysłem dzieciaków zawładnął telewizor. To przecież przed nim marnują cały swój wolny czas. Siedzą cały dzień w pokoju, podczas gdy na podwórku taka piękna wiosna. To jedna z przyczyn kłopotów ze stawami, a także otyłości pośród dzieci. Brak aktywności fizycznej oraz świeżego powietrza negatywnie wpływa na ich zdrowie. Dzieci są słabe i marudne. Ciężko jednak je odciąć od ukochanych rozrywek. Czy znajdzie się na to jakiś czarodziejski sposób?

Jeśli już posiadamy w mieszkaniu miłośnika wszelkich nowości technicznych możemy zainwestować w dobre konsole do gier (http://www.blackgames.pl/). Ktoś mógłby powiedzieć, że przecież to nic nie zmienia, Dziecko wciąż będzie koczowało w mieszkaniu i gapiło się w ekran. A jednak, ostatnie gry xbox 360 (http://www.blackgames.pl/xbox-360-gry-xbox-360-c-130_148.html) to coś zupełnie nowatorskiego. Wystarczy tylko rozeznać się w temacie, a na pewno będziemy mogli kupić gry, które nie tylko dostarczą naszemu dziecku zabawy, ale też wspomogą jego rozwój.

Na rynku jest dostępnych mnóstwo wciągających i przede wszystkim bezpiecznych gier. Rozwijają one fantazję, strategiczne myślenie oraz spryt. Mamy do wyboru tradycyjne ps3 gry (http://www.blackgames.pl/playstation-gry-ps3-c-981_982.html) z przygodami lub też całkiem inne. Czasami należy coś skonstruować. Niezwykle modne są gry sportowe, takie jak na przykład słynna już Fifa.
Na czasie są obecnie interaktywne konsole, które wychwytują każdy ruch. Dosyć już nudy. Jesteśmy nieodłączną częścią akcji, przez co wczuwamy się we wszystkie przygody jeszcze bardziej. Świetnym pomysłem jest gra wspólnie z dziećmi. Dzięki temu posiadamy nadzór nad tym, w co w rzeczywistości nasze dziecko gra. Możemy mu też dopomóc, jeżeli sobie nie radzi z którymś etapem. Dodatkowo, to wspaniała zabawa, dlatego warto przeżyć to razem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:01
Tagi: konsole, rozrywka, komputer, gra, dzieci, zabawa