Kultura jest wspaniała!

Świetne gry

dużonajdzwyczajnych gier zostało wydanych przez Sony wyłącznie na PlayStation 3. Prezentujemy listę najbardziej przyciągających oraz ekskluzywnych tytułów. Każdy z nich to pewna frajda na długie letnie wieczory i zimowe mroźne noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i dużo szybszy.


kontroler do gry
Napisał: Play Among Friends Paf
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najlepsze gierki na konsolę playstation 3 to produkcje, w które musicie obowiązkowo zagrać, jeżeli posiadacie playstation 3. Przykładem takiej gry może być np. GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To przepotężny i otwarty świat. Akcja tej gry ma miejsce na wyspie, na której zaprojektowane zostało miasto, wieś, rzeki i śliczne jeziora.

Możemy tu poruszać się w dowolny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną interesującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy znaleźć najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą najbogatszą ofertą.

zabawa z kinectem
Napisał: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Premierowy Microsoft Kinect 2.0 dla PeCety zostać wprowadzona na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany również do użytkowników komputerów PC. Umieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego niewątpliwą zaletą będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu poprawi się rozpoznawanie ruchu w niedużych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zamontowanego sensora usprawni śledzenie również pojedynczych palców i mimikę twarzy i ruchu powiek. Na samym początku ma zostać skierowane do innowatorów programowania użytkowego. Dzięki temu zostanie wykreowanych więcej niezbędnych a także przyciągających aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną oczywiście poprawne SDK.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:04
Tagi: program, Sony, samochód, gry, atut