Kultura jest wspaniała!

Kupujemy torebkę do garderoby czy obuwia?

Torebka damska uważana jest za wizytówkę każdej białogłowej. Dziś torebka nie jest używana już tylko do chowania drobiazgów takich jak telefon, portmonetka, szminki czy klucze. Wielu specjalistów mody uważa, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i guście modnych pań. Styliści olśniewają fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz majstersztykiem torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa
Na podstawie: www.superbag.pl

Hurtownia torebek chcąc dotrzymać kroku za modą, musi wciąż zmieniać swoją ofertę produktową, a jest w czym wybierać, gdyż typów torebek jest coraz więcej: od wielkiej tradycyjnej torebki, kopertówki, z różnorodnych tworzyw, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

Swego czasu zestawiano torebkę do koloru i fasonów butów. Współcześnie moda pokazuje nieco inne style: buty i torby nie muszą mieć takiego samego tonu ani być z tego samego materiału, należy bowiem rozstać się z monotonią. Białogłowe, które uwagę skupiają szczegóły, wybierają najczęściej torebki do odcienia ubioru. Torebka jako fragment stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być na przykład o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy przykuć uwagę.

Jednakże dużo pań upiera się na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym paradoksalnego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, budowa ciała, styl i gust, a nawet humor. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z wyczuciem. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może spowodować odmienny efekt od wyczekiwanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety preferują torebki uniwersalne, które są zgrane zarówno do większości ich ubrań, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być noszona pod barwę ubrania. Ważny jest styl, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest . Wybór modelu torebki powiązany jest też często z przywiązaniem do renomy, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie chcą wyjść na spacer bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż perfekcyjnie dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze być zestawiona z strojem bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.


Na podstawie: Torebki Damskie

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:02
Tagi: ubrania, styl, dodatki, kobiety, buty, kreacje, torby, torebka, butów, kopertówki