Kultura jest wspaniała!

Masaż - Świetny sposób na regenerację po treningu

Kiedy nasza praca jest siedząca, albo często uprawiamy sport zwykle przydatny może być nam masaż. Naturalnie są to różne masaże. Inaczej potraktowany zostanie pracownik korporacji, którego boli kręgosłup od wielu godzin spędzanych w niewygodnej pozycji przy komputerze, a inaczej potraktowany zostanie sportowiec, któremu potrzeba rozluźnienia mięśni po ćwiczeniach czy rozciągnięcia przykurczonych więzadeł.
Napisał: Rossmann
Decydując się na masaż, należy pamiętać, żeby wybrać taki, który jest dla nas odpowiedni. Masaż sportowy przygotowany jest dla intensywnie trenujących swój organizm. Wyróżnia się poważną siłą i jest bardzo energiczny. Doradzany jest właśnie sportowcom lub wszystkim osobom, które źle oceniły własne siły i mówiąc najprościej dopadły je zakwasy. Nie wyleczy tego żaden masażer, użyty samodzielnie w domu.. Dla przyszłych sportowców: najlepszy sprzęt fitness.

Jeżeli nie mamy miejsca i oczywiście środków na zakup fotela mamy jeszcze jednak opcja. Maty masujące są rozwiązaniem przystępnym praktycznie dla każdego. Stosunkowo niedrogie, można je położyć na fotelu, lub na ziemi. Nie zajmują sporej przestrzeni, bo rozkładamy je wyłącznie na czas masażu, są proste w obsłudze i skuteczne tak samo jak każdy inny przyrząd do masowania. Oczywiście sprawdzajmy to, czy są w odpowiedni sposób zrobione, czy kabel został właściwie zamontowany – żeby nie odpadł po kilku użyciach. Doskonałe do zabawy: www.sport-shop.pl/gry-i-zabawy-dart-c-213.html.

Dla osób, które nie mogą ćwiczyć przesadnie, planowane są masaże z użyciem takich narzędzi lub sprzętu do masażu jak platforma wibracyjna. Pobudza mięśnie w czasie odpowiednich treningów wibracyjnych.
Masaż to świetny sposób na relaks dla wszystkich. Niezależnie od tego jaki tryb życia prowadzimy może pomóc nam zrelaksować mięśnie spięte z racji stresu, albo intensywnych ćwiczeń.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:04
Tagi: masaż, relaks, mięśnie, Przyrząd