Kultura jest wspaniała!

Najlepsze ubrania na męskie wycieczki

Tempo życia, brak czasu i nieustanna pogoń za sukcesami zawodowymi komplikują na wszystkich płaszczyznach zachowanie zainteresowań, wykorzystanie wolnego czasu czymś innym nic błogim nicnierobieniem, bez szefa nad głową, bez dat, gnania i stresu. Oczywiście, jest to błąd – prowadzi to do tego, że odcinamy się od całkowicie odmiennych, znacznie bardziej interesujących przedsięwzięć, które może dać parę lub kilkanaście godzin weekendowego odcięcia się od świata firm, samochodów, tłoku na ulicach i innych mieszczańskich, nielubianych części życia.

odzież militarna
Na podstawie: http://www.sxc.hu/
Jednym z świetnych, wymagających pewnego cofnięcia się do korzeni hobby jest survival, a jeśli już nie klasyczny, oczekujący cierpliwości, doświadczenia i zdolności manualnych survival w pełnym tego pojęcia znaczeniu, to co najmniej przechadzka po lesie z dzieciakami, z lornetką na szyi, żeby podglądać ptactwo, bobry, zainteresować siebie i dzieci przyrodą. Liczni pewnie potrząsają w tej chwili z niechęcią głowami, jednak są tacy, którzy dawno temu nie mogli znieść mokrych i zimnych wypraw na ryby, na grzyby czy zwyczajnie z miejscowości A do miejscowości B poprzez ugory, z busolą, słabą mapą i głową na karku, a dzisiaj są wdzięczni własnym rodzicom za te eksperymenty; nauczają one pokory wobec przyrody i dają mnóstwo przydatnej wiedzy.Jednak od typowego mieszczucha trudno oczekiwać, by od razu umiał chodzić po lesie i był uodporniony na chłód i wilgoć, które są w głębokich kniejach obecne również w środku lipca. Dobrze zadbać o właściwą odzież, dobrze, by była w kolorach moro. Okrycia i spodnie moro są idealne do tego, aby cichaczem wtopić się w zieleń, potrafić zatrzymać się w centrum leśnego świata i pozwolić naturze nikogo się nie bać. Świetna odzież militarna pozwala utrzymać ciepłotę organizmu, nie dopuścić do skóry wilgoci, a do tego zniknąć z pola widzenia nawet bardzo strachliwym zwierzakom. Wtedy da się bez problemu podglądać, pstrykać fotografie lub po prostu zamknąć oczy i posłuchać czegoś odmiennego, niż miejski zgiełk.

Z ekwipunkiem do chodzenia po borach: ostrym nożem, butami, ubraniem i latarką da się eksperymentować, wybrać nieco tańsze warianty, ale każdy powie, że najtrwalsze i najodporniejsze są ubrania, elementy ekwipunku, spodnie i kurtki wojskowe. Cała odzież wojskowa jest szyta z najwyższą starannością i przeznaczona do niełatwych, spartańskich warunków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-12-10 07:54:03
Tagi: odzież, ubrania, hobby, survival, Okrycia